Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi! - WIDEO

i

Autor: Instagram Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi! - WIDEO

Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi! - WIDEO

Kinga z "M jak miłość" ma ostatnio w swoim domu ciąg prawdziwych katastrof! Katarzyna Cichopek jeszcze dobrze nie doszła do siebie po szkodach, jakie wyrządziła u niej burza z huraganem, a teraz znów straciła wszystko! Gwiazda "M jak miłość" jest załamana na widok tego, co się stało, ale nie poddaje się i rusza na wojnę! Takiej Cichopek jeszcze nie widzieliśmy, nawet wtedy kiedy Kinga wyrzucała ze swojego domu podłą kochankę Piotrka (Marcin Mroczek), Kamilę (Anna Gorajska). Teraz to dopiero jest furia! Zobacz koniecznie WIDEO z akcji odwetowej Cichopek!

Kinga z "M jak miłość" walczy z kolejną katastrofą! Takiej Cichopek jeszcze nikt nie widział - zobacz koniecznie WIDEO

Gwiazda "m jak miłość" ma ostatnio strasznego pecha! Najpierw musiała dwukrotnie ratować swój dobytek przed huraganem i ulewą - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Później pracowała na planie o świcie, podczas przerażającej, czarnej burzy. A teraz, kiedy wydawało się, że przez chwilę aktorka będzie miała spokój, nastąpił kolejny atak!

Gwiazda "M jak miłość" najpierw podejrzewała kogoś zupełnie innego o wielkie szkody, jakie wyrządził w jej mieszkaniu. Nawet przeczytała o nim sporo materiałów w internecie! I kiedy już była pewna, że wie jak z tym walczyć, okazało się, że to zupełnie coś innego!

Kinga z "M jak miłość" zamieściła na swoim profilu na Instagramie obszerny materiał WIDEO, który jest zapisem szkód i jej bohaterskiej walki ze szkodnikiem. Cichopek nie spoczęła, póki nie pokonała winowajcy!  

Nie przegap: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi!
M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga) walczy ze szkodnikami na Instagramie

i

Autor: Instagram

- To coś wykończyło moje bratki! To jest kokon i z tego kokonu wykluły się ćmy! Tylko to nie są takie nasze polskie ćmy, to są chińskie ćmy! Są bardzo agresywne!

W międzyczasie gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się poziomkami, które wyhodowała na swoim balkonie. Ale już za moment znalazła kolejny kwiat, zżarty przez szkodniki i przeżyła kolejne załamanie. To nie są żadne chińskie ćmy!  

- O tu, kolejny kwiat i znowu ta sama historia! - załamała się Cichopek. 

I w tym momencie Cichopek znalazła prawdziwego winowajcę. - O, zobaczcie, co mi tu łazi po kwiatach! O nie! A ja ćmy już oskarżyłam... Jak wiecie co to jest i jak z tym walczyć, błagam, napiszcie mi!  

W kolejnym ujęciu na WIDEO z akcji Cichopek przeciwko szkodnikom widać już gwiazdę poza domem. Z buńczuczną miną wyrusza na poszukiwanie środka przeciwko draniom, które zżerają jej kwiaty. I nieźle się przy tym odgraża!

- To są przędziorki! Już was załatwię! Własnie idę do sklepu ze środkami ochrony roślin. O, bójcie się!

W końcu gwiazda "M jak miłość" chwali się zakupem środka w oleju, który szkodniki zadusi, ale kwiatków nie wykończy.

Choć sprzedawca radził Cichopek, aby zaczekała do wieczora z akcją duszenia szkodników, ale ona nie mogła już wytrzymać i wzięła się za to od razu. Przy okazji przeprosiła tez... ćmy chińskie, które niesłusznie oskarżyła o atak na jej bratki. 

- Chciałam zwrócić honor ćmom. Odszczekuję wszystko, co powiedziałam na ich temat! To co tu widzicie to jest taki pajęczak - przędziorek - który jest okropnym szkodnikiem i potrafi ukatrupić roślinę, co zresztą widać na załączonym obrazku. 

Czy środek zamordował wszystkie przędziorki na balkonie Cichopek jeszcze nie wiadomo.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga) walczy ze szkodnikami na Instagramie

i

Autor: Instagram

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z akcji odwetowej Katarzyny Cichopek!

Najnowsze