Kinga z M jak miłość podzieliła się radosną nowiną! Wszyscy świętują z Katarzyną Cichopek

i

Autor: MTL Maxfilm Kinga z "M jak miłość" podzieliła się radosną nowiną! Wszyscy świętują z Katarzyną Cichopek

Kinga z M jak miłość podzieliła się radosną nowiną! Wszyscy świętują z Katarzyną Cichopek

Kinga w "M jak miłość" ma wielkie powody do radości! Dobrą nowiną Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Jak się okazuje wielkie święto odbywa się na planie "M jak miłość"! Co się dokładnie wydarzyło w życiu serialowej Kingi, żony Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskiego? Wszyscy są zachwyceni tym przełomowym wydarzeniem i już składają jej życzenia. Sprawdź co już wiemy!

Kinga z "M jak miłość" znowu szczęśliwa! Co się wydarzyło u Katarzyny Cichopek?

Na Instagramie Kingi z "M jak miłość" pod rodzinnym zdjęciem Zduńskich Cichopek podzieliła się ze wszystkimi swoją wielką radością! Okazuje się, że serialowa żona Piotrka Zduńskiego ma ogromne powody do radości, a mąż może być z niej dumny! Czy to zapowiedź wielkich zmian u Zduńskich w nowym sezonie serialu?

Na zdjęciu na Instagramie widzimy 2 szczęśliwe rodziny. Jedna do Kinga i Piotrek Zduńscy z Miśkiem (Olek Bożyk), druga to Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz) i Polą (Hania Nowosielska). Wszyscy są szeroko uśmiechnięci. I to nawet pomimo tego, że Zduńskich opuści Lenka (Marysia Głowacka). Czy jakieś nowe dziecko wypełni pustkę po wyjeździe dorastającej córki Kingi i Piotrka?

Zobacz także: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii
M jak miłość na planie: Katarzyna Cichopek (Kinga)

i

Autor: Instagram

- Od jak dawna oglądacie @mjakmilosc.official ? Wiecie że w sierpniu minie 21 lat od pierwszego dnia zdjęciowego? ? Jestem wdzięczna za każdy dzień na planie ? Ten serial to prawdziwa przygoda mojego życia! #onset #serial #21lat #krecimy #naplaniezdjęciowym #shooting #tvseries - napisała Cichopek na swoim profilu na Instagramie. 

Natychmiast posypały się gratulacje od wiernych fanów "M jak miłość", którzy kibicują Kindze od 21 lat!

Dokładnie od 21 lat ? od pierwszego odcinka ❤️

- Odkąd pamiętam ... pewnie to będzie te 21 lat ? dorastałam z wami ?

- To już 21 lat!?!? Szok ? ??????❤️❤️❤️???

- Od 8 roku życia oglądam ,najlepszy serial❤️❤️❤️

Kwestia dziecka Kingi z "M jak miłość" również wypłynęła w tej radosnej rozmowie o rocznicowym święcie N Instagramie. Jednak z fanów zainteresował się, czy ta dziewczynka na zdjęciu, to prawdziwa córka Cichopek. 

- Ta duża dziewczyna koło Pani to serialowa córka????

- Nie, to koleżanka z pracy Kamila, czasami zajmuje się jego córką, która również jest na zdjęciu :) - pospieszyła z wyjaśnieniem inna fanka "M jak miłość".

Natomiast pewne jest, że pustka po Lence w domu Zduńskich zostanie jednak wypełniona. Urocza córka Kamila, Pola zaprzyjaźni się z Miśkiem i będzie częstym gościem w domu Kingi i Piotrka. A wyniknie z tego wiele dobrego, ale i ogromne kłopoty...

Nie przegap: M jak miłość. Straszny wypadek w domu Kingi i Piotrka. Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze