Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-07-30 15:41
Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata
Autor: MTL Maxfilm Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

Kinga "M jak miłość" potrafi się ładnie ubrać. I choć jest matką 4 dzieci zawsze wygląda tak jak należy i nawet domowe dresy ma ładne. Podobnie jest z grającą ją gwiazdą, Katarzyną Cichopek - ta piękna kobieta zawsze wygląda jak "milion dolarów"! Urocze sukienki, dżinsowe kurteczki, zawsze doskonale dobrane buty - taką ja widzą fani na Instagramie, w telewizji na ulicy. Tymczasem za doskonałym wyczuciem smaku Kingi z "M jak miłość" kryje się wielka tajemnica! Nikt do dziś o tym nie wiedział - zobacz na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ skąd Cichopek potrafi tak ładnie się ubrać!

Kinga z "M jak miłość" ukrywała tę tajemnice przez lata. Kto tak naprawdę ubiera Cichopek?

Kinga z "M jak miłość" od lat jest wzorem stylu dla swoich fanek. Gwiazda ma zawsze starannie dobrane stroje, fryzury i dodatki. Fanki sądzą, że wszystko dobiera sama, tymczasem prawda jest zupełnie inna! Od dłuższego czasu Cichopek nawet na zakupy nie chodzi sama. Kto stoi za jej wyglądem?

Żona Piotrka Zduńskiego w "M jak miłość"  to wzorowa pani domu i matka, ale zawsze to co ma na sobie, pasuje do sytuacji i wszystkim się podoba. Dla widzów serialu oczywiste jest, że stroje aktorów są dobierane przez ekipę, a często kolor i materiał są opisane już na etapie scenariusza! Ale o tym, że w życiu prywatnym gwiazdy także korzystają z zawodowych doradców od butów i torebek - nie każdy wiedział.  

Zobacz także: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Katarzyna Cichopek na zakupach okularów
Autor: Instagram

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim profilu na Instagramie WIDEO, w którym przedstawia osobę, która ją ubiera i wyznaje na ten temat całą prawdę! Kto pomaga gwieździe "M jak miłość" wybierać stroje, fryzury i torebki?

- Kasia dba o mój styl. zawsze się pytacie, skąd mam takie ładne sukienki, różne kompleciki - to proszę bardzo, to jest właśnie ta osóbka, która ubiera mnie od dłuższego czasu - zdradza Cichopek przedstawiając wszystkim skromną blondynkę w ciemnych okularach.  

- Dzisiaj idziemy po okulary - ogłosiły razem obie Kasie na profilu Cichopek na Instagramie. 

Kinga z "M jak miłość" przymierzyła kilka par i zapytała fanów, w których podoba się im bardziej. Cała akcja, jak często bywa w takich przypadkach najpewniej miała związek z akcją promocyjną znanej sieci warszawskich salonów optycznych. Ale wygląda na to, że gwiazda "M jak miłość" dokonała tez zakupów. Jakich? zobacz w GALERII ZDJĘĆ!  

Nie przegap: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kto stoi za wyglądem Katarzyny Cichopek!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE