Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

i

Autor: MTL Maxfilm Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata - WIDEO, ZDJĘCIA

Kinga "M jak miłość" potrafi się ładnie ubrać. I choć jest matką 4 dzieci zawsze wygląda tak jak należy i nawet domowe dresy ma ładne. Podobnie jest z grającą ją gwiazdą, Katarzyną Cichopek - ta piękna kobieta zawsze wygląda jak "milion dolarów"! Urocze sukienki, dżinsowe kurteczki, zawsze doskonale dobrane buty - taką ja widzą fani na Instagramie, w telewizji na ulicy. Tymczasem za doskonałym wyczuciem smaku Kingi z "M jak miłość" kryje się wielka tajemnica! Nikt do dziś o tym nie wiedział - zobacz na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ skąd Cichopek potrafi tak ładnie się ubrać!

Kinga z "M jak miłość" ukrywała tę tajemnice przez lata. Kto tak naprawdę ubiera Cichopek?

Kinga z "M jak miłość" od lat jest wzorem stylu dla swoich fanek. Gwiazda ma zawsze starannie dobrane stroje, fryzury i dodatki. Fanki sądzą, że wszystko dobiera sama, tymczasem prawda jest zupełnie inna! Od dłuższego czasu Cichopek nawet na zakupy nie chodzi sama. Kto stoi za jej wyglądem?

Żona Piotrka Zduńskiego w "M jak miłość"  to wzorowa pani domu i matka, ale zawsze to co ma na sobie, pasuje do sytuacji i wszystkim się podoba. Dla widzów serialu oczywiste jest, że stroje aktorów są dobierane przez ekipę, a często kolor i materiał są opisane już na etapie scenariusza! Ale o tym, że w życiu prywatnym gwiazdy także korzystają z zawodowych doradców od butów i torebek - nie każdy wiedział.  

Zobacz także: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Katarzyna Cichopek na zakupach okularów

i

Autor: Instagram

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim profilu na Instagramie WIDEO, w którym przedstawia osobę, która ją ubiera i wyznaje na ten temat całą prawdę! Kto pomaga gwieździe "M jak miłość" wybierać stroje, fryzury i torebki?

- Kasia dba o mój styl. zawsze się pytacie, skąd mam takie ładne sukienki, różne kompleciki - to proszę bardzo, to jest właśnie ta osóbka, która ubiera mnie od dłuższego czasu - zdradza Cichopek przedstawiając wszystkim skromną blondynkę w ciemnych okularach.  

- Dzisiaj idziemy po okulary - ogłosiły razem obie Kasie na profilu Cichopek na Instagramie. 

Kinga z "M jak miłość" przymierzyła kilka par i zapytała fanów, w których podoba się im bardziej. Cała akcja, jak często bywa w takich przypadkach najpewniej miała związek z akcją promocyjną znanej sieci warszawskich salonów optycznych. Ale wygląda na to, że gwiazda "M jak miłość" dokonała tez zakupów. Jakich? zobacz w GALERII ZDJĘĆ!  

Nie przegap: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kto stoi za wyglądem Katarzyny Cichopek!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze