Kinga odchodzi z M jak miłość? Katarzyna Cichopek marzy o kolejnym hicie TVP - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Kinga odchodzi z M jak miłość? Katarzyna Cichopek marzy o kolejnym hicie TVP - WIDEO, ZDJĘCIA

Kinga odchodzi z M jak miłość? Katarzyna Cichopek marzy o kolejnym hicie TVP - WIDEO, ZDJĘCIA

Czy to możliwe, że z "M jak miłość" po 21 latach grania roli Kingi, odejdzie Katarzyna Cichopek? Okazuje się, że gwiazda marzy o pewnym nowym projekcie serialowym, z jej udziałem w roli głównej! Uwielbiana przez fanów "M jak miłość" żona Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) i matka czwórki wspaniałych dzieci gra w serialu od samego początku. Można śmiało powiedzieć, że jest twarzą serii. Jednak w wywiadach Cichopek ujawniała, że wiąże ją z produkcją "M jak miłość" bardzo twarda umowa, której wynika, że samodzielnie nie może zmienić nawet koloru paznokci! Serialowa Kinga od jakiegoś czasu rozwija kilka innych ścieżek swojej kariery - jest prowadzącą "Pytania na śniadanie" w TVP, projektantką własnej marki biżuterii, a teraz dołaczyły wieści o roli w nowym serialu. Czy to prawda i Cichopek po 21 latach "uwolni się" z roli Zduńskiej w "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz WIDEO, na którym gwiazda ujawnia całą prawdę i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Kinga odejdzie z "M jak miłość"? Dostała już propozycję

Katarzyna Cichopek grająca Kingę w "M jak miłość" zelektryzowała wszystkich wiadomością, że ma pomysł na to, by zająć się zupełnie innym serialem! Serialowa Kinga Zduńska związała się z sagą rodu Mostowiaków na całe swoje dorosłe życie - gra w niej od samego początku! Czyżby nadszedł moment, w którym Cichopek zakończy przygodę, dzięki której stała się jedną z największych gwiazd w Polsce?

Jak dotąd Kingę z "M jak miłość" wiąże z produkcją serialu kontrakt, w którym widnieją twarde warunki. Cichopek zawsze musi być Kingą Zduńską - nawet w prywatnie musi się pokazywać z jej fryzurą, kolorem włosów, a nawet kolorem lakieru na paznokciach! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Czyżby po 21 latach na ekranie "M jak miłość" jedna z najjaśniejszych gwiazd serialu miała się zbuntować? Pojawiła się szansa, że Cichopek dostanie główną rolę w innym serialu TVP! 

- To jest pani, która wystąpi w serialu według powieści "Saga niewoli" - mówi przyjaciółka Cichopek, Aldona Wleklak z off-u na wideo na Instagramie gwiazdy. - Ma już rolę załatwioną! - zobacz koniecznie WIDEO. 

Zobacz koniecznie: Największy przystojniak M jak miłość już tak nie wygląda! Co się stało z Mikołajem Roznerskim? - ZDJĘCIA

Kinga odchodzi z M jak miłość? Katarzyna Cichopek marzy o kolejnym hicie TVP - WIDEO

Kinga z "M jak miłość", która pokazała na swoim profilu na Instagramie WIDEO, na którym cieszy się z zapowiedzi - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ - odniosła się do informacji i przyznała, że rola w takim serialu byłaby spełnieniem jej marzeń!

- Uważam, że fantastycznie by było, gdyby została zekranizowana książka mojej koleżanki Aldony Wleklak "Saga niewoli". To fascynująca historia rodziny z Wielkopolski, z Radomicka, niewielkiej wsi w zaborze pruskim, gdzie pod koniec XIX wieku Polacy mieszkali tuż obok niemieckich sąsiadów - zdradziła w rozmowie z "Faktem" aktorka.

Na razie jednak jest pewne, że dobra przyjaciółka, jaką zapewne Cichopek gra nie tylko w "M jak miłość", ale i jest nią prywatnie promuje powieść przyjaciółki. Ale kto wie? Akurat kto, jak kto, ale najjaśniejsza gwiazda "M jak miłość" może spokojnie powiedzieć, że marzenia się spełniają. 

Nie przegap: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze