Kinga nie może pracować na planie M jak miłość! Katarzyna Cichopek ujawniła koszmar swojej pracy

i

Autor: VOD.TVP.PL Kinga nie może pracować na planie M jak miłość! Katarzyna Cichopek ujawniła koszmar swojej pracy

Kinga nie może pracować na planie M jak miłość! Katarzyna Cichopek ujawniła koszmar swojej roli

2021-07-19 0:22

Nie zawsze prace nad "M jak miłość" są łatwe. Przekonała się o tym serialowa Kinga (Katarzyna Cichopek), która musiała zagrać istotne sceny, ale stało się to niemal niemożliwe! Gwiazda "M jak miłość" nie mogła normalnie pracować na planie, bo pewne czynniki jej to skutecznie uniemożliwiły. Całość koszmaru zrelacjonowała fanom na profilu społecznościowym i właśnie dlatego wyszło na jaw, że praca nad "M jak miłość" przebiega bardzo niekorzystnie. Co wydarzyło się na nagraniach i jakie kroki poczyniła aktorka?

Koszmar na planie "M jak miłość" Serialowa Kinga nie może normalnie pracować

Chociaż Katarzyna Cichopek gra w "M jak miłość" od początku istnienia serialu, nawet jej zdarzają się bardzo trudne sytuacje na planie, które uniemożliwiają normalną pracę. Serialowa Kinga intensywnie pracuje nad poszczególnymi scenami, które można będzie oglądać w "M jak miłość" na jesień, ale tym razem zdecydowała się pokazać widzom, z jakimi trudnościami musiała się mierzyć. 

- Dzień dobry moi drodzy, dzisiaj powitała nas bardzo burzowa, deszczowa pogoda. Niefart polega na tym, że dzisiaj wszystkie sceny musimy zagrać w plenarze. Dlatego do mojej pięknej sukienki mam dzisiaj, jak widać, takie buty. Trzeba sobie jakoś radzić - zrelacjonowała aktorka pokazując kalosze na nogach. 

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Niestety bardzo deszczowa pogoda na planie "M jak miłość" to nie jedyne utrapienie. W całej Polsce panują upały mieszane z burzami, a poszczególne sceny w "M jak miłość" nie są kręcone zaraz po sobie. Zdarza się, że aktorzy jednego dnia nagrywają kilka różnych odcinków. Jak się okazuje, to również stało się dużą przeszkodą. 

- Przenieśliśmy się jednak do wnętrza. No nie da się po prostu tak oszukać, że świeci słońce. Zwłaszcza, że wszystkie poprzednie sceny z tego odcinka są kręcone w pełnym słońcu Dramat - skwitowała serialowa Kinga. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rozpacz w rodzinie Marzenki i Andrzejka! Chodzi o ich córkę Kalinkę - ZDJĘCIA

Chociaż Katarzyna Cichopek ma wielkie doświadczenie w pracy nad "M jak miłość", nawet jej zdarzają się bardzo niefortunne dni pracy. Nie zawsze jednak tak to wygląda, bo czasem produkcja daje jej nieco odpocząć. Wiadomo już, że Kingę w "M jak miłość" na jesień czeka sporo zmian. Na Deszczową wprowadzają się rodzice, a do ich rodziny dołączył pies. Mały Misiek (Aleksander Bożyk) narobi Zduńskim niezłego zamieszania, bo zakocha się w Poli (Hanna Nowosielska) i doprowadzi do nieszczęśliwego wypadku. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze