Kamil odejdzie z M jak miłość? Marcin Bosak zagra ważną rolę w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Kamil odejdzie z M jak miłość? Marcin Bosak zagra ważną rolę w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Kamil odejdzie z M jak miłość? Marcin Bosak zagra ważną rolę w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Kamil znika z "M jak miłość"? Byłby to mocny cios dla fanów - Marcin Bosak stworzył ważną i ciekawą postać mecenasa Gryca, który złamał serce Magdzie (Anna Mucha), a Olka (Maurycy Popiel) o mało co nie wsadził na resztę życia do więzienia! Widzów "M jak miłość" Kamil szczególnie zaintrygował też jako psychol, który spiskował "z samym diabłem" oraz z Anką (Weronika Rosati), aby odebrać Magdę (Anna Mucha) Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). Mecenas Gryc pokazał wszystkim do jakich jest zdolny podłości! W ostatnim sezonie "M jak miłość" znalazła się jednak 2 kobiety, zdolne ogrzać jego nieczułe serce. Pierwsza to 6-letnia córka Pola (Hania Nowosielska), a druga to jej piękna ciocia Anita (Melania Grzesiewicz). Czy Kamil je teraz tak same sobie zostawi i po prostu odejdzie do konkurencji? Zobacz jak zmieniał się Kamil w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Kamil porzuci "M jak miłość" dla konkurencji?

Gryc może zniknąć z "M jak miłość"? Ujawniamy: grający Kamila Marcin Bosak dostał bardzo ważną rolę w 3 sezonie serialu konkurencji! Wydaje się, że byłaby to duża strata dla sagi rodu Mostowiaków: Kamil po postać charakterystyczna, wokół której wiele się dzieje i budzi silne emocje. W dodatku Gryc to bohater, który jako jeden z nielicznych przeszedł w "M jak miłość" ogromną przemianę! Czy to możliwe, żeby teraz tak po prostu zniknął?

Kamil to jeden z przyjaciół z kultowej już dla "M jak miłość" ulicy Łowickiej. To tam Gryc na początku serialu mieszkał z Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek), tam zakochał się w Magdzie. Jednak od zawsze Kamil w uczuciach był niestały, więc po kilku miesiącach ukochaną porzucił. Magda wiele lat leczyła się z tej miłości, zwłaszcza, że zaszła z Kamilem w ciążę.

Ale po latach w "M jak miłość" role się odwróciły - Magda w końcu znalazła spokojną przystać u boku Budzyńskiego, a Gryc oszalał na jej punkcie po raz kolejny. Kamil odegrał też ważną rolę na procesie Olka, oskarżonego o zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) - mało nie wsadził Chodakowskiego na resztę życia za kratki! Kiedy jednak do jego życia wkroczyła 5-letnia córka Pola Kamil z serialowego potwora zamienił się w bezbronne dziecko i jeszcze do tego się zakochał! Czy taki "krwisty bohater" ma odejść na zawsze z serialu? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

Zobacz wszystkie oblicza Kamila w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Tymczasem produkcja serialu "Komisarz mama" Polsatu poinformowała, że Marcin Bosak zagra w 3 sezonie serialu bardzo ważną postać! Gwiazdor "M jak miłość" zagra brata podkomisarza Piotra Żeromskiego.

Co ciekawe na planie serialu Polsatu Bosak spotka się z winnymi aktorami z "M jak miłość". Krystian Wieczorek gra tam od początku męża głównej bohaterki, Marii Matejko (Paulina Chruściel), Arkadiusz Smoleński (Bartek Lisiecki w "M jak miłość) gra starszego aspiranta Rybczyńskiego, a Hanna Śleszyńska (znana m.in. matka Anety w "M jak miłość", Iwona) wciela się w laborantkę Alinę Żuk. 

Czy Marcin Bosak porzuci dobrego aktualnie Kamila w "M jak miłość" i odda się nowej roli serialu Polsatu? A może połączy grę na kilku planach seriali, podobnie jak robią to jego koledzy?    

Nie przegap: Marcin Mroczek znika z M jak miłość? Teraz zagra kogoś zupełnie innego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Sonda
Czy Kamil powinien odejść z "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze