Iza z M jak miłość zaatakowana! Wycelują do niej z broni, a ona będzie bezbronna - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news / Instagram Iza z M jak miłość zaatakowana! Wycelują do niej z broni, a ona będzie bezbronna - ZDJĘCIA

Iza z M jak miłość zaatakowana! Wycelują do niej z broni, a ona będzie bezbronna - ZDJĘCIA

2021-08-18 15:31

Iza z "M jak miłość" przeżyje atak z bronią w ręku! Adriana Kalska padnie ofiarą koszmarnego napadu, który może przypłacić życiem! To chyba pierwszy raz, kiedy ktoś wyceluje w gwiazdę "M jak miłość" z pistoletu. Wszystko przez nowego partnera, który wpadnie w szał i starci nad sobą panowanie. Kobieta znajdzie się w potrzasku i koszmarnym niebezpieczeństwie. A wszystko to przez nową rolę aktorki z "M jak miłość", która stanęła przed nie lada wyzwaniem! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i przekonaj się w jak trudnym momencie musiała się znaleźć.

Napad na Izę z "M jak miłość"! Adriana Kalska musiała się poświęcić 

Iza z "M jak miłość" będzie przechodzić trudne momenty z Marcinem (Mikołaj Roznnerski), bo ich małżeństwo chyli się ku upadkowi. Nowa bohaterka serialu "Papiery na szczęście" - Marta, również nie będzie miała lekko. Widzowie "M jak miłość" zobaczą ulubioną Izę w jesiennej ramówce TVN7, gdzie wcieli się w rolę wspomnianej Marty, żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która z pozoru wiedzie idealne życie i ma wszystko.

To okaże się zupełną nieprawdą, bo Marta będzie bardzo zagubioną kobietą, która postanowi rzucić luksusowe życie i zacząć wszystko od nowa, na własną rękę. Już w pierwszym odcinku "Papierów na szczęście" Adriana Kalska musiała odegrać bardzo niebezpieczne sceny, które prawdopodobnie zapamięta na długo! 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz zabity przez sobowtóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

Gwiazda "M jak miłość" odegrała sceny napadu z bronią w ręku! Na Martę z "Papierów na szczęście" napadnie jej własny mąż! Wpadnie w szał i zacznie robić wielką aferę, aż w końcu rozwścieczony będzie wymachiwał bronią! Póki co nie wiadomo, co tak wkurzy mężczyznę, ale można się domyślić, że będzie to miało bezpośredni związek z Martą. Prawdopodobnie kobieta oznajmi mu, że nie jest w stanie z nim dłużej być... Kris będzie osobą, która ma wybujałe ego i jeśli coś nie idzie po jego myśli, wścieka się. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3277: Bolesny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że podobnie jak Iza z "M jak miłość", Marta rozstanie się z Krisem w "Papierach na szczęście". Kobieta nie będzie chciała dłużej tkwić w relacji, w której on gra pierwsze skrzypce i wszystko jest mu podporządkowane. Mężczyzna natomiast prawdopodobnie będzie wściekły, że Marta chce od niego odejść i nie zniesie uczucia porażki. Wiadomo też, że wkrótce Marta pozna kolejnego amanta, który będzie bardzo przypominał jej męża... Niestety coś do niego poczuje i tu zaczną się problemy! 

Zobacz GALERIĘ ZDJĘCIA i przekonaj się w jak ekstremalnej sytuacji znajdzie się Kalska>>>

Najnowsze