M jak miłość

Gwiazda M jak miłość znika z ekranu! Szokujące doniesienia z planu serialu z Adrianą Kalską

2022-11-08 22:01

Adriana Kalska znika! Pojawiły się szokujące doniesienia o gwieździe "M jak miłość", która ostatnio była bardzo aktywna zawodowo, gra w serialach i teatrze. Dla fanów Adriany Kalskiej mamy przykrą wiadomość, bo jedna z produkcji z jej udziałem nagle zniknie! Fani są przyzwyczajeni do oglądania Kalskiej na TVP2 w "M jak miłość", a także w produkcji TVN7 "Papiery na szczęście". Oprócz tego, aktorka angażuje się w spektakle teatralne. Widzowie mogą być zaskoczeni, kiedy włączą ulubiony serial i nie zobaczą tam Adriany Kalskiej, a przynajmniej nie tak często, jak kiedyś. O którą produkcję chodzi?

Widzowie "M jak miłość" nie zobaczą Adriany Kalskiej w serialu?

Nie da się ukryć, że Iza z "M jak miłość" to jedna z bardziej lubianych postaci w serialu, a widzowie uwielbiają śledzić losy rodziny Chodakowskich. Ostatnio Iza spędza o wiele mniej czasu z rodzina, bo przyjęła propozycję objęcia stanowiska w "Głosie Gródka" i spędza poza miastem większość tygodnia. Przez to cierpi jej małżeństwo z Marcinem (Mikołaj Roznerski), któremu coraz mniej będzie podobało się, że żona odsuwa się od rodziny. do tego niebawem w "M jak miłość" dojdzie do poznania się detektywa z nowym znajomym Izy i zacznie wchodzić w grę prawdziwa zazdrość. 

Adriana Kalska zyskała duży rozgłos dzięki grze w "M jak miłość", a przez długi czas była partnerką Roznerskiego nie tylko na ekranie, ale też prywatnie. Aktorka dostała główną rolę w serialu serialu TVN7 "Papiery na szczęście", który okazał się na tyle dobry, że nowe odcinki pojawiły się w obecnej ramówce. Niestety nadchodzą spore zmiany, a uwielbiana aktorka znika! O co chodzi i skąd taka decyzja?

Ograniczenie emisji "Papierów na szczęście" z Adrianą Kalską 

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, "Papiery na szczęście" znikają z anteny, ale na szczęście nie chodzi o całkowitą rezygnację z emisji produkcji. Nastąpi zmniejszenie odcinków w tygodniu. Okazuje się, że od 21 listopada "Papiery na szczęście" będzie można zobaczyć jedynie w poniedziałki, o godz. 19.00 i 19.30. Skrócenie liczby odcinków z czterech do dwóch w tygodniu ma związek z powracającym na ekrany programem rozrywkowym "40 kontra 20".

Z pewnością nie jest to dobra wiadomość dla fanów Adriany Kalskiej i "Papierów na szczęście", bo skrócenie ilości odcinków w tygodniu jest spore. Na szczęście nic nie zmienia się w przypadku "M jak miłość", gdzie nadal będzie można śledzić wątek Izy i Marcina, chociaż niebawem zrobi się u nich gorąco. Praca Chodakowskiej zacznie irytować detektywa, a nowa znajomość z przystojnym fotografem Radkiem (Philippe Tłokiński), wcale nie pomoże małżeństwu.

Piotrek z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Na zawsze wyleciał z Facebooka i Instagrama! Marcin Mroczek musi wykorzystywać brata – ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze