Gwiazda M jak miłość nie wytrzymała. Anna Oberc uciekła i zaszyła się sama w totalnej głuszy - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość nie wytrzymała. Anna Oberc uciekła i zaszyła się sama w totalnej głuszy - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość nie wytrzymała. Anna Oberc uciekła i zaszyła się sama w totalnej głuszy - ZDJĘCIA

2021-06-23 13:36

Sandra z "M jak miłość", którą gra Anna Oberc odważyła się na coś, czego zapewne nie zrobiłoby zbyt wiele kobiet! Ale 41-letnia gwiazda "M jak miłość" nie mogła dłużej milczeć i ukrywać, że wszystko jest w porządku. Powiedziała dosyć i zdecydowała się na śmiały krok - ucieczkę z miasta, od bliskich osób do miejsca, gdzie jest zupełnie sama, gdzie w totalnej głuszy może nareszcie zebrać myśli. Dlaczego aktorka z "M jak miłość" tak bardzo potrzebowała takiego wyjazdu i gdzie spędza wakacje bez ludzi? Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia!

Gdzie na wakacje wyjechała Sandra z "M jak miłość", czyli Anna Oberc?

Gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła, a jednocześnie przeraziła wszystkich, którzy śledzą jej Instagram i obserwują to, co się dzieje w jej życiu prywatnym i zawodowym. Anna Oberc umieściła post, w którym przyznała, że ma wszystkiego dość i teraz potrzebuje czasu tylko dla siebie! Bez przyjaciół, rodziny, kolegów z planu serialu. Ekranowa Sandra z "M jak miłość" zdecydowała się na ucieczkę i samotne wakacje na Mazurach, bo nie mogła dłużej znieść życia pod czyjeś dyktando i potrzebowała uwolnić się od innych. To wymagało od niej odwagi, bo na wyjazd wybrała miejsce gdzie jest zupełnie zdana na siebie. Skorzystała z okazji, że właśnie nie gra w "M jak miłość" i postanowiła schować się przed całym światem.

Nie przegap: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

"Piękny czas. Uciekłam od wszystkich i od wszystkiego! Odpocząć, pozbierać myśli, przemyśleć wiele spraw, spotkać się samej ze sobą! Zrozumieć, nabrać dystansu... uwolnić, robić tylko to co się w danym momencie zapragnie... bez sugestii innych, że teraz powinnam zjeść, pójść, zrobić, załatwić, posprzątać, poukładać na życzenie innych... To jest czas tylko dla mnie: cudny czas, cudne miejsce" - napisała Anna Oberc na Instagramie. 

Samotne wakacje gwiazdy "M jak miłość" nie wykluczają jednak relacji na Instagramie z tego, co się u niej dzieje. Aktorka uspokoiła wszystkich, którzy martwią się o jej bezpieczeństwo kiedy nocuje pod gołym niebem na brzegu jeziora albo wypływa sama, by schłodzić się nieco w upale. - Niektórzy co prawda by się ucieszyli jakbym się utopiła. Ale nie zrobię im takiego prezentu mam nadzieję... - zapewniła. I jednocześnie dodała, że chroni ją sprzęt Pameli Anderson ze "Słonecznego Patrolu", czyli czerwona bojka.

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość wyznała, że jest ciężko chora! Iga Krefft przeszła załamanie psychicznie. Było z nią bardzo źle

Serialowa Sandra z "M jak miłość" w filmikach na Instagramie podkreśliła, że nad mazurskim jeziorem nic jej nie grozi, bo zabrała ze sobą ukochanego psa, suczkę Hienę. - Jestem tutaj zupełnie sama. Na moim polu przyczepowym też nikogo nie ma. W sumie o taki odpoczynek mi chodziło. Żeby nie było, że jestem w niebezpieczeństwie, bo chłopaki piszą, że przyjadą. No to panowie - mam obronnego psa. Hiena obronisz mnie? - zapyta z uśmiechem.

I choć aktorka z "M jak miłość" nie wyjawiła gdzie jest, gdzie spędza samotne wakacje, to ujawniła, że w pobliżu jest tylko jedna wieś i malutki sklep spożywczy. Podczas zakupów Oberc miała spory kłopot! Bo jako kobieta, która dba o zdrowie i swoją dietę nie znalazła nic dla siebie do jedzenia. - Problem w takich pipidówkach i sklepach jest taki, że nie ma nic co nie jest niekrowie! Nie ma koziego nabiału, nie ma nic wegańskiego, więc kupiłam sobie sok pomidorowy. Jest bardzo dużo alkoholu. Także idealne miejsce, żeby zostać alkoholikiem. Kupiłam też sobie dwa pomidory- relacjonowała w internecie.

Jak Sandra z "M jak miłość" spędza wakacje? Wyleguje się na słońcu, o czym może świadczyć imponująca opalenizna, pływa, a wieczorami rozpala ogniska i popija piwo, wznosząc toasty za swoich fanów na Instagramie.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA z samotnych wakacji gwiazdy "M jak miłość" >>>

Najnowsze