M jak miłość

Franka z M jak miłość wyjechała z Polski. Dominika Kachlik ostatni raz na planie podziękowała Rafałowi Mroczkowi! Pokazała jak teraz mieszka w USA - ZDJĘCIA

2023-07-09 20:56

Franka z "M jak miłość", którą od ponad trzech lat gra Dominika Kachlik, nakręciła już ostatnie sceny w serialu i ma za sobą pożegnanie z ekranowym mężem Pawłem! W piątek Kachlik ostatni raz zagrała Frankę w tym sezonie "M jak miłość" i przez dłuższy czas nie wcieli się w postać żony Pawła Zduńskiego. 31-letnia aktorka właśnie rozpoczęła nowy etap swojej kariery. Wyjechała do USA, gdzie na premierę czeka jej pierwszy film fabularny. Przez kilka tygodni będzie mieszkała w Ameryce. Kiedy wróci do Polski i znów wcieli się w postać Franki? To już pewne, że Kachlik nie odeszła z "M jak miłość" na zawsze! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA jak teraz żyje aktorka!

Czy Dominika Kachlik wróci do Polski i zagra jeszcze Frankę w "M jak miłość"?

Franka i Paweł zakończyli nagrywać kolejny sezon "M jak miłość" w wyjątkowym okolicznościach. Dokładnie w piątek, 7.07.2023, Dominika Kachlik i Rafał Mroczek, realizowali ostatnie sceny z udziałem swoich bohaterów w ekranowej Grabinie. Mimo, że nowy sezon "M jak miłość" będzie miał premierę w telewizji dopiero jesienią 2023, to odcinki kręcone są z wyprzedzeniem nawet czterech miesięcy. Dlatego aktorzy zakończyli już sezon, którego finał nastąpi pod koniec tego roku.

Dominika Kachlik podziękowała już Rafałowi Mroczkowi za wspólną pracę na planie serialu, a jej pożegnanie z rolą Franki miało ukryte znaczenie."Dzięki za ten sezon ❤️" - napisała pod relacją Mroczka zza kulis "M jak miłość", a on odwdzięczył się także miłymi słowami - "Ja również Domi".

31-letnia aktorka już następnego dnia wyjechała do USA, gdzie przez najbliższy miesiąc będzie promowała międzynarodowy film fabularny, "The Modelizer", który może stać się przełomem w jej karierze. To debiut Kachlik nie tylko w Hollywood, ale także w Ameryce i na dużym ekranie. Serialowa Franka z "M jak miłość" ma przed sobą konferencje prasowe, sesje zdjęciowe i spotkania z agentami.

"Trochę w to nie wierzę, a trochę przypominam sobie jak trzy lata temu wygrałam duży międzynarodowy casting i poleciałam w środku pandemii na dwa miesiące do Hongkongu, gdzie mieliśmy zdjęcia do filmu. Obłęd i przygoda życia" - napisała Kachlik na swoim profilu na Instagramie.

Dzień po przylocie do USA znana z "M jak miłość" Dominika Kachlik pokazała fanom jak wygląda jej mieszkanie w Hollywood, jak będzie wyglądał jej nowy dom w Los Angeles. To przestronny, elegancki apartament, którego wnętrza zdobią oryginalne dodatki, a nawet kominek.

Tuż przed wyjazdem Kachlik do Ameryki zaczęły krążyć plotki, że odejdzie z "M jak miłość" na zawsze, że nie zagra już Franki Zduńskiej. Nic bardziej mylnego, aktorka umieściła oficjalny komentarz, w którym zapewniła, że po przerwie na planie serialu, która potrwa ponad miesiąc, wróci do tej roli.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze