Fani masakrują M jak miłość za wątek Mateusza i Lilki. Nie będzie już co ratować z młodych Mostowiaków - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Fani masakrują M jak miłość za wątek Mateusza i Lilki. Nie będzie już co ratować z młodych Mostowiaków - ZDJĘCIA

Fani masakrują M jak miłość za wątek Mateusza i Lilki. Nie będzie już co ratować z młodych Mostowiaków - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" w finale 21 sezonu nastąpił koniec pięknego związku Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka). Młodej pani Mostowiak odbiło w Australii na punkcie milionera Ethana (Paweł Roman). Do Grabiny wróciła już uwieszona jego ramieniu, a załamany Mateusz po nieudanej próbie odzyskania niewiernej żony przepadł bez śladu. A zaczęło się tak pięknie: ona biedna, ale dobra i śliczna córka wstrętnego pijaka Banacha (January Brunov), on z zacnej rodziny Mostowiaków, pracowity i zakochany na zabój. Nastoletni kochankowie przetrwali brutalny gwałt na Lilce, jej próbę samobójczą i biedę. I wszystko prysnęło jak bańka mydlana na zapach wielkiej kasy! Wierni fani "M jak miłość" nie chcą wybaczyć masakry, jaką twórcy serialu dokonali na młodym małżeństwie Mostowiaków. Sprawdź, co mówią i jak wyglądała wielka miłość i tragedia Mateusza i Lilki w GALERII ZDJĘĆ!

Wielki błąd w "M jak miłość"! Fanie nie chcą wybaczyć zniszczenia związku Mateusza i Lilki!

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pod zdjęciem Mateusza wybuchła wielka awantura! Wszystko zaczęło się od niewinnego pytania produkcji, czy Mateusz powinien wybaczyć Lilce zdradę, czy zapomnieć i zacząć wszystko od nowa. Na post zareagowało ponad 12 tysięcy osób i każdy ma swoje zdanie!

Kiedy Mateusz zakochał się w Lilce w "M jak miłość" żadne z nich nie miało jeszcze 18 lat. Córka Banacha wyglądała na dziewczynę biedną, udręczoną przez ojca pijaka, dobrą i pracowitą. Kiedy Lilka pomagała w sklepie rodziców  Mateusz był tam częstym gościem i szybko przeszedł do pomagania swojej dziewczynie. Z nią właśnie Mostowiak przeżył swój pierwszy raz i pomimo licznych dramatów z brutalnym gwałtem na Lilce na czele, zawsze przy niej trwał i robił dla niej wszystko. Zakochani wzięli w końcu cichy ślub, zdali maturę i powoli zaczęli układać sobie wspólne życie. Przełomem okazał się wyjazd do Australii, gdzie mieli zarobić na godne życie, ale "zarobiła" tylko ona...  

Mateusz i Lilka wiele pięknych chwil spędzili nad rzeką w Grabinie. W finale 21 sezonu "M jak miłość" to tam właśnie wrócił młody Mostowiak, obrączki ślubne wrzucił w rwący nurt i zastanawiał się czy nie pójść w ich ślady.

W nowych odcinkach "M jak miłość" w rodzinie Mostowiaków zapanuje głęboka żałoba, bo Mateusz przepadnie bez śladu i nie będzie dawał żadnych znaków życia. Barbara (Teresa Lipowska) ostatecznie wynajmie firmę detektywistyczną Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i oni wpadną na jego ślad.    

Lilka w M jak miłość: zdradziła Mateusza. Teraz Monika Mielnicka nakręciła swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO.
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

Co zrobilibyście na miejscu Mateusza? ? Powinien walczyć o Lilkę? Wrócić do Grabiny czy może zacząć wszystko od nowa w zupełnie innym miejscu? - czytamy pod zdjęciem Mateusza na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. I poleciały gromy! 

- Zepsuliście fajny wątek tej pary... Lilka ze skromnej dziewczyny zrobiła się zupełnie jej przeciwieństwem kasa na 1 miejscu. A aktor grający Mateusza chyba odchodzi z serialu jak gdzieś czytałam więc nasza opinia co powinien zrobić chyba jest zbędna ??

- Dokładnie!

- Jeśli zostawiła go z takiego powodu to nie warto walczyć!

Krystian Domagała, grający Mateusza w "M jak miłość" prawie od urodzenia oberwał trochę przy tej okazji od części fanów za - ich zdaniem - kiepską grę aktorską, ale większość stanęła murem po jego stronie! Za to na Lilce widzowie serialu nie zostawili suchej nitki!  

- Powinien kopnąć ja w du...

- Wrócić do grabiny i zapomnieć o Lilce!

- Wrócić do Grabiny. Olać Lilkę i żyć!

Czy możliwe jest, aby pytanie producentów "M jak miłość" o wybór Mateusza miało jakiś związek z możliwością tej pary do siebie? Jak napisał jeden z fanów na profilu superseriale.pl na Facebook-u: - W serialach wszystko jest możliwe ?

M jak miłość. Monika Mielnicka mocno oberwała za zdradę Lilki i porzucenie Mateusza. Nie mieli dla niej litości

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Monika Mielnicka mocno oberwała za zdradę Lilki i porzucenie Mateusza. Nie mieli dla niej litości
Najnowsze