Co za zmiana Rogowskiego z M jak miłość! Robert Moskwa sporo schudł. Takiego Artura już nie zobaczymy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Co za zmiana Rogowskiego z M jak miłość! Robert Moskwa sporo schudł. Takiego Artura już nie zobaczymy - ZDJĘCIA

Co za zmiana Rogowskiego z M jak miłość! Robert Moskwa sporo schudł. Takiego Artura już nie zobaczymy - ZDJĘCIA

2021-07-04 11:09

Robert Moskwa znany z "M jak miłość" jak Artur Rogowski przeszedł spektakularną przemianę! Uwielbiany aktor z "M jak miłość" z dumą ogłosił, że schudł i w związku z tym zmienił się nie do poznania. Na swoim Instagramie Robert Moskwa pokazał efekty metamorfozy. Trzeba przyznać, że teraz wygląda zupełnie inaczej. Nie dość, że Moskwa dzięki diecie i treningom zrzucił zbędne kilogramy, to jeszcze totalnie zmienił swój styl. Wszyscy są po wrażeniem nowego wyglądu Rogowskiego z "M jak miłość". Ale widzowie muszą się przygotować, że w nowym sezonie po wakacjach 2021 takiego Artura już nie zobaczą!

Jak teraz wygląda Robert Moskwa, czyli Rogowski z "M jak miłość" po diecie?

Robert Moskwa jest jedną z gwiazd "M jak miłość", która bardzo rzadko pojawia się poza planem serialu, a na swoim Instagramie tylko w szczególnych okolicznościach publikuje prywatne zdjęcia. Najczęściej z córką, 4-letnią Nadią. Ostatnio jednak aktor z "M jak miłość" wziął udział w pewnej kampanii reklamowej męskiej marki odzieżowej i przy okazji pochwalił się efektami metamorfozy. Robert Moskwa schudł bowiem ponad 10 kg! Już jakiś czas temu ogłosił, że dieta i intensywne treningi pozwoliły mu osiągnąć wymarzoną sylwetkę. "W końcu zacząłem wchodzić w ich zarąbiste ubrania. W 3 miesiące ... -10 kg" - napisał ekranowy Rogowski  z "M jak miłość".

Nie przegap: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Aktualne zdjęcia aktora z "M jak miłość" to najlepszy dowód na to, że Robert Moskwa zmienił swój styl. Choć w serialu Rogowski nigdy specjalnie nie dbał o wygląd, ale zawsze był eleganckim i dobrze ubranym mężczyzną, przy którym Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) także ciągle rozkwita i promienieje urodą, to w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 może się to zmienić. Niemal wszyscy fani Moskwy na Insagramie porównują go do amerykańskiego gwiazdora. Jeśli twórcy "M jak miłość" pójdą tym śladem, to mogą w ciekawy sposób pokazać metamorfozę Artura.

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Sprawdź też: M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka bez Lenki. Córka Zduńskich wyjedzie i już jej nie pokazują - ZDJĘCIA

Trzeba przyznać, że przemiana Rogowskiego w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej na pewno wniosłaby trochę świeżości do jego małżeństwa z Marysią! Dotąd scenarzyści skupiali się tylko na tym, żeby pokazać jakim wspaniałym lekarzem jest Artur, który od lat szefuje wiejskiej przychodni w Lipnicy, jak troskliwym i kochającym jest mężem dla Marysi, opiekuńczym zięciem dla Barbary (Teresa Lipowska) i ciągle drży ze strachu o 13-letnią córkę Basię (Karina Woźniak). Nowy wygląd Rogowskiego w "M jak miłość" na pewno będzie sporą sensacją.

Zobaczcie w GALERII najnowsze ZDJĘCIA Artura Rogowskiego z "M jak miłość"! Tak się zmienił Robert Moskwa >>>

Robert Moskwa (Artur Rogowski z M jak miłość) na Instagramie pokazuje jak schudł

i

Autor: Instagram Robert Moskwa (Artur Rogowski z M jak miłość) na Instagramie pokazuje jak schudł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze