M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka bez Lenki. Córka Zduńskich wyjedzie i już jej nie pokazują - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ Instagram M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka bez Lenki. Córka Zduńskich wyjedzie i już jej nie pokazują - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka bez Lenki. Córka Zduńskich wyjedzie i już jej nie pokazują - ZDJĘCIA

2021-07-04 10:02

Lenka (Marysia Głowacka) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach opuści rodzinę Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) pożegnają córkę przed jej wyjazdem, który nie wiadomo jak długo potrwa! Ale w obecnie kręconych scenach na planie "M jak miłość" brakuej najstarszej córki Zduńskich. Relacja zza kulis, którą Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie wskazuje, że w domu przy Deszczowej będzie tylko 6-letni syn Kingi i Piotrka, Misiek (Aleksander Bożyk) oraz 2-letnie bliźniaczki, Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka). Co się stanie z Lenką? Dlaczego nie widać jej na ujęciach z planu serialu?

Co się stanie z Lenką z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Nie jest tajemnicą, że w "M jak miłość" Lenka Zduńska wyjedzie na jakiś czas z rodzinnego domu przy Deszczowej. Prawie miesiąc temu kręcono odcinek "M jak miłość" ze wzruszającym pożegnaniem Lenki. 13-letnia córka Kingi i Piotrka skorzysta z zaproszenia Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik), którzy zabiorą ją na wycieczkę. Wydaje się, że nie będzie to długi wyjazd, a jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 w wielu scenach w domu przy Deszczowej nie będzie Lenki! Dlaczego zabraknie dziewczynki? Co się z nią stanie? Za jej zniknięciem w rodziny Zduńskich stoją sami scenarzyści serialu!

Nie przegap: M jak miłość. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Kiedy Katarzyna Cichopek na Instagramie pokazała ostatnie ujęcia zza kulis "M jak miłość" zaskoczyła wszystkich tym, że przy rodzinnym stole, podczas śniadania Zduńskich siedzi tylko Misiek. Rezolutny, sprytny syn Kingi i Piotrka w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie grał pierwsze skrzypce przy Deszczowej! Oczywiście widzowie zobaczą też najmłodsze bliźniaczki, Zuzię i Emilkę, choć grające je siostry Marcelina i Julia Kempka niezbyt często pojawiają się na planie. Dziwi jednak fakt, że nigdzie nie będzie Lenki! Czyżby Zduńscy zapomnieli o 13-latce?

Prawdą jest, że kiedy w "M jak miłość" trwał kryzys małżeński Kingi i Piotrka, wrażliwa Lenka przeżywała trudne chwile. Musiała pocieszać Miśka, który bał się rozwodu rodziców, pomagała mamie w opiece nad bliźniaczkami, a do tego miała własne problemy, bo czuła się wykluczona z grupy koleżanek w szkole. Doszło do tego, że uciekła z domu, bo czuła się bardzo samotna! Agresja w szkole, bunt nastolatki, rozpadające się małżeństwo rodziców. Nic dziwnego, że Lenka nie wytrzymała presji.

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

Sprawdź też: M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

Nieobecność Lenki w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wzbudza niepokój, ale na pewno córka Kingi i Piotrka nie odejdzie z serialu na zawsze. Najpewniej wątek 13-latki zejdzie na dalszy plan, a scenarzyści wymyślą jakiś sposób, żeby jakoś wytłumaczyć widzom fakt, że Lenka nie pojawia się w domu przy Deszczowej. Bo przecież jej wyjazd z Pawłem i Franką nie może trwać wiecznie!

M jak miłość, odc. 1492: Lenka (Marysia Głowacka), Misiek Mikołaj (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1492: Lenka (Marysia Głowacka), Misiek Mikołaj (Aleksander Bożyk)
M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek) , Lenka (Marysia Głowacka), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek) , Lenka (Marysia Głowacka), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze