Cała prawda o tym co się dzieje w M jak miłość! Tylko jedna aktorka odważyła się ujawnić wszystko - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Cała prawda o tym co się dzieje w M jak miłość! Tylko jedna aktorka odważyła się ujawnić wszystko - ZDJĘCIA

Cała prawda o tym co się dzieje w M jak miłość! Tylko jedna aktorka odważyła się ujawnić wszystko - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" zapewne zastanawiają się czy to, co widać na ekranie telewizorów ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Czy gwiazdy "M jak miłość" w rzeczywistości się lubią? Czy związują jakieś bliższe relacje, czy uśmiechają się tylko do zdjęć? Czy serialowa Barbara (Teresa Lipowska) tak naprawdę jest ciepłą, mądrą, serdeczną osobą? Czy Roznerski i Kalska kochają się i wzięli ślub, a Aneta (Ilona Janyst) w ogóle lubi Olka (Maurycy Popiel)? W końcu jedna gwiazda zdecydowała się powiedzieć całą prawdę! Sprawdź co wiemy o relacjach aktorów na planie "M jak miłość"!

Wszystko o gwiazdach "M jak miłość"! Czy oni tak naprawdę się lubią?

Wszyscy widzowie "M jak miłość" chcieliby wiedzieć, czy w codziennym życiu i na planie serialu odgrywający bohaterów aktorzy kochają się, szanują, się i utrzymują serdeczne stosunki. A może w tym zespole jest jakiś konflikt? Szczególnie interesujące jest czy miłość, którą widzimy na ekranach telewizorów, zdarza się na serio w rzeczywistości?

Sztandarową parą "M jak miłość" są Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Uwielbiani przez fanów Iza i Marcin Chodakowscy faktycznie poznali się na planie serialu, a odgrywaną tam miłość przenieśli też do prywatnego życia.

Podobnie jest z Krystianem Wieczorkiem, który jako Andrzej Budzyński w "M jak miłość" tworzy szczęśliwy związek z Magdą (Anna Much), a tak naprawdę od 5 lat jest mężem innej gwiazdy tego serialu, Marii Szafirskiej-Wieczorek.

Nie przegap: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka 

Kacper Kuszewski nie wróci do "M jak miłość"
M jak miłość, odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Tajemnicę relacji na planie "M jak miłość" zdecydowała się ujawnić Ilona Janyst, która gra serialową żonę Olka, Anetę. Gwiazda zdradziła kogo lubi, z kim się przyjaźni i jak wyglądają relacje na planie w ogóle. 

- Czy na planie emki zaprzyjaźniła się pani z kimś? - zapytali fani "M jak miłość" na profilu Janyst na Instagramie. 

- Aż tak bym tego nie nazwała, ale to dlatego, że przyjaźń dla mnie to bardzo duże słowo - odpowiedziała serialowa Aneta. Ale przy tej okazji powiedziała też więcej na temat tego, jakie stosunki panują na planie "M jak miłość"! - Nie mniej z ręką na sercu mogę powiedzieć, że mamy świetne i - tak, przyjacielskie - relacje ze wszystkim aktorami i aktorkami, z którymi mam przyjemność w emce grać. To wielkie szczęście mieć takich partnerów i partnerki w robocie - Janyst ozdobiła swój post sympatycznymi emotikonkami.  

Janyst odpowiedziała też na temat swoich relacji z innymi gwiazdami "M jak miłość" Kalską, Roznerskim i Popielem - jej mężem, Olkiem. 

- Lubi pani grać z serialowym Olkiem?

- Pewno! Zresztą, jak to tak, męża nie lubić? - odpowiedziała żartobliwie Janyst.  

Na temat Ady Kalskiej Aneta z "M jak miłość" odpowiedziała zdjęciem. Na nim obie aktorki trzymają się za ręce...

Czytaj koniecznie: Seksowna Adriana Kalska z M jak miłość rozpala zmysły! Mikołaj Roznerski aż zamilkł - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ - jak wyglądają związki na planie "M jak miłość"!

M jak miłość: Krystian Wieczorek (Andrzej Budzyński) na Instagramie

i

Autor: Instagram
Najnowsze