Seksowna Adriana Kalska z M jak miłość rozpala zmysły! Mikołaj Roznerski aż zamilkł

i

Autor: Instagram Seksowna Adriana Kalska z M jak miłość rozpala zmysły! Mikołaj Roznerski aż zamilkł

Seksowna Adriana Kalska z M jak miłość rozpala zmysły! Mikołaj Roznerski aż zamilkł - ZDJĘCIA

Iza z "M jak miłość" czyli Adriana Kalska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, pod którym fani dosłownie oszaleli! Ukochana Mikołaja Roznerskiego, który w serialu gra jej męża Marcina, odważyła się pokazać wszystkim w stroju, który budzi pożądanie! Do tej pory Roznerski komentował każdy ruch Kalskiej na Instagramie, ale tym razem zamilkł. Za to fani Kalskiej ścigają się w niemoralnych propozycjach... Zobacz jak wygląda Iza z "M jak miłość" w mega seksownym przebraniu - GALERIA ZDJĘĆ!

Iza z "M jak miłość" rozpala fanów! Zobacz jak się przebrała, to ZDJĘCIE ocieka seksem!

Adriana Kalska, uwielbiana przez fanów jako Iza z "M jak miłość" pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, pod którym rozgrzały się namiętności. Fani dosłownie przesigają się w komentarzach i zaproszeniach do ich domów. Kalska dostaje nawet niemoralne propozycje... Co na to Mikołaj Roznerski, prywatnie partner Kalskiej?

Jak dotąd pod każdym zdjęciem Kalskiej pojawia się sympatyczny komentarz Roznerskiego. Można nawet było odnieść wrażenie, że zapracowana para, z braku czasu, rozmawia ze sobą na Instagramie zamiast w domu. Ale tym razem gwiazdor "M jak miłość" nie odezwał się ani słowem! Jak wygląda seksowna Kalska, skoro zaskoczyła nawet swojego ukochanego - musisz to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę   

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Gwiazda "M jak miłość" zamieściła zdjęcia w stroju pokojówki w bardzo krótkim fartuszku. Kalska pozuje przodem i tyłem, a jej główne ubranie stanowi miotełka do kurzu... 

#możekomuśsprzątanko? #takapraca #aktorzenie #actress #workinprogressfot. @latochna - napisała pod seksownymi zdjęciami aktorka. 

Fani dosłownie oszaleli na widok Izy z "M jak miłość" w tym przebraniu. Posypały się wyrazy zachwytu i... zaproszenia do domu!

- Zapraszam :)

- Piękna będziesz miała dużo propozycji po takim zdjęciu i wpisie?

- ?????❤️❤️❤️

- Cudowna i śliczna❤️❤️❤️??

- Chyba masz zajęty grafik ?

- Wow fajnie ci w ciuchach pokojówki ????

- Zapraszam ? Ja już nawet sam posprzątam ?

Tym razem zdjęcia ślicznej Izy z "M jak miłość" komentowali głownie panowie. Ale ten jeden, jedyny, najważniejszy Mikołaj Roznerski "nabrał wody w usta". Może po prostu śpi spokojnie, bo wiem, że ona i tak jest tylko jego? 

Przebranie pokojówki Kalska założyła do jednej ze swoich teatralnych ról. Po raz kolejny pokazała, że jest śliczna i seksowna nie tylko jako Iza w "M jak miłość". 

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

M jak miłość: Adriana Kalska (Iza) na planie serialu

i

Autor: Instagram M jak miłość: Adriana Kalska (Iza) na planie serialu

Zobacz seksowne ZDJĘCIA Adriany Kalskiej w GALERII!

Najnowsze