Bartek z M jak miłość w łóżku z inną! Też zdradzi Ulę? Intymne zdjęcie z planu

2019-08-14 13:32 jkk
Arkadiusz Smoleński, Nicole Bogdanowicz na planie 5 sezonu W rytmie serca
Autor: Instagram Arkadiusz Smoleński, Nicole Bogdanowicz na planie 5 sezonu W rytmie serca

Bartek z "M jak miłość" po wakacjach 2019 będzie miał straszne problemy z żoną - Ulę (Iga Krefft) będzie próbował odzyskać Janek (Tomas Kollarik). Ula złamie się i zdradzi męża zaraz po ślubie! Czy Bartka z "M jak miłość" też zobaczymy w scenach łóżkowych! Na Instagramie aktora właśnie pojawiło się zdjęcie aktora z piękną blondynką. O co chodzi? Arkadiusz Smoleński, jako kolejny aktor z ekipy "M jak miłość" dołączył do obsady serialu "W rytmie serca"...

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

Bartek z "M jak miłość" nie będzie miał łatwego życia z nowo poślubioną Ulą. Czy jej dawny partner, Janek będzie tak uparty, że zaciągnie dawną narzeczoną do łóżka? Czarny scenariusz fanów spełni się! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)>>>

Młode małżeństwo Uli i Bartka w "M jak miłość" może skończyć się szybciej, niż się zaczęło. Janek pomimo terapii nie będzie mógł zapomnieć o swojej ex i i spotkaną w Grabinie po prostu namiętnie pocałuje!

Jak poradzi sobie Bartek z "M jak miłość" z niewiernością ukochanej Uli? Czy odbije sobie zdradę znajdując szybko kochankę? Czy ta wielka miłość może zakończyć się rozwodem?

To się okaże dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019.

Oprócz dramatu w "M jak miłość" Smoleński będzie miał na szczęście przed sobą kolejną przygodę - jego koleżanka z planu, Nicole Bogdanowicz pójdzie z nim do łóżka! Dowodem tego jest zdjęcie z planu 5 sezonu "W rytmie serca". Aktor dołączył do obsady i choć na razie informacje na temat granej przez niego postaci są trzymane w ścisłej tajemnicy, zobaczymy go w scenach miłosnych.

Czy bohater grany przez Smoleńskiego dotrzyma kroku dziewczynie? Na razie Smoleński chwali się zdjęciami z planu "W rytmie serca" na swoim profilu na Instagramie. Stąd możemy podejrzeć, że jego bohater będzie policjantem i wiemy już z kim przeżyje romans.

Kiedy wystartuje 5 sezon "W rytmie serca" dowiemy się niebawem - Polsat zapewnia, że nowe odcinki zobaczymy na pewno we wrześniu.

Najnowsze