W rytmie serca. Czy będzie 5 sezon serialu? Kiedy nowe odcinki w Polsacie?

2019-05-19 20:17
W rytmie serca 4 sezon odc. 48. Adam (Mateusz Damięcki), Maria (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: Artrama W rytmie serca 4 sezon odc. 48. Adam (Mateusz Damięcki), Maria (Barbara Kurdej-Szatan)

"W rytmie serca" to jeden z najbardziej lubianych seriali Polsatu. Po emisji ostatniego 52 odcinka "W rytmie serca" w niedzielę, 19.05.2019, który kończy 4 serię, zapewne wielu widzów zacznie się zastanawiać czy będzie 5 sezon "W rytmie serca". A jeśli tak, to kiedy nowe odcinki będą emitowane w Polsacie? Na razie nie ma oficjalnej decyzji stacji w sprawie kontynuacji "W rytmie serca", ale wydarzenia z 52 odcinka każą przypuszczać, że ciąg dalszy nastąpi.

Czy będzie 5 sezon "W rytmie serca"? Kiedy nowe odcinki w "W rytmie serca"?

Ostatni odcinek 4 sezonu "W rytmie serca" skończy się w takim momencie, że nie będzie wiadomo co się stało z Marią (Barbara Kurdej-Szatan), Adamem (Mateusz Damięcki) i ich synem Grzesiem (Borys Wiciński). Nagłe zniknięcie Biernackiej i Żmudy zaniepokoi ich przyjaciół. Kiedy Weronika (Maria Dębska) i Piotr (Filip Bobek) wejdą do ich mieszkania zobaczą kłęby dymu w kuchni. Co dalej?

Tego nie wiadomo, ale odpowiedź widzowie najpewniej poznają w 5 sezonie "W rytmie serca"! Na razie nie ma jeszcze oficjalnej decyzji czy serial Polsatu doczeka się kontynuacji, ani też kiedy nowe odcinki trafią na antenę. Wszystko wskazuje na to, że 5 seria "W rytmie serca" będzie emitowana od września 2019.

Pewne jest natomiast to, że kończący się w niedzielę, 19 maja 2019, 4 sezon "W rytmie serca" oglądał się znacznie gorzej niż poprzednie. Po emisji trzech odcinków "W rytmie serca" podano wyniki oglądalności, które wykazały spore spadki. Serial Polsatu obejrzało średnio 1,94 mln widzów, o 470 tys. widzów mniej niż druga odsłona produkcji pokazywana rok temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze