Koniec W rytmie serca. Serial wylatuje z telewizji! Co się stało?

2020-06-19 20:14 sz
Koniec W rytmie serca. Serial wylatuje z telewizji! Co się stało?
Autor: Polsat Koniec W rytmie serca. Serial wylatuje z telewizji! Co się stało?

Serial "W rytmie serca" nie wróci do telewizji! Oficjalnie podano, że fani nie mają co liczyć na 7. sezon produkcji. Telewizja Polsat podjęła decyzję o skasowaniu tego tytułu. Ma mieć to związek z ciążą Barbary Kurdej-Szatan, która odgrywała główną bohaterkę Marię. Sprawdź, czego udało się dowiedzieć w sprawie "W rytmie serca".

Nie będzie kontynuacji serialu "W rytmie serca"

Serial kryminalno-obyczajowy "W rytmie serca" dobiegł końca. Wystartował 10 września 2017 roku i do tej pory wyszło sześć sezonów. To już pewne, że na razie nie powstanie kolejny, chociaż dwa lata z rzędu był nominowany do "Telekamer". Decyzja zapadła nagle i wątek urwał się w dramatycznym momencie. Fani nie dowiedzą się, czy Maria wyzdrowieje, a Alicja (Magdalena Lamparska) pokona myśli samobójcze. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu TVP! Barbara Kurdej-Szatan już nie wróci?

Dlaczego nie będzie kontynuacji serialu "W rytmie serca"? Ma to związek z pandemią koronawirusa, ale również z ciążą Barbary Kurdej-Szatan, która wcielała się w rolę głównej bohaterki. Scenarzyści nie planowali dla niej dziecka w serialowym uniwersum.

- Basia Kurdej-Szatan za chwilę zostanie mamą, więc jej powrót na plan nie będzie możliwy. W grę wchodził grudzień, ale Polsat ostatecznie nie podjął decyzji o kontynuacji - powiedziała nam osoba z produkcji.

To z pewnością wielki zawód dla wszystkich wiernych widzów "W rytmie serca". Na razie będą musieli sami dopowiedzieć sobie zakończenie...

Sprawdź też: Finał W rytmie serca. To koniec prokuratora Andrzeja Siedleckiego w ostatnim 75 odcinku?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 18 VI (goście: Kidawa-Błońska, Sokołowski)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze