Finał W rytmie serca. To koniec prokuratora Andrzeja Siedleckiego w ostatnim 75 odcinku?

2020-04-30 13:33 AHN

Radość i łzy będą się mieszać w ostatnim 75 odcinku „W rytmie serca”. Dla prokuratora Andrzeja Siedleckiego (Antoni Pawlicki) finał 6 sezonu "W rytmie serca" to już koniec kariery w Kazimierzu, ale nie tylko jego przyszłość stanie pod znakiem zapytania. Rodzinne święto, w którym wezmą udział Adam (Mateusz Damięcki) i Marysia (Barbara Kurdej-Szatan), zakończy się koszmarem w 75 odcinku "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 6 sezon odcinek 75 ostatni - niedziela, 3.05.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

Weronika (Maria Dębska) wreszcie będzie mogła odetchnąć, kiedy były ukochany na dobre zniknie z jej życia. Siedlecki (Antoni Pawlicki) zapłaci wreszcie za wszystkie błędy, a kiedy jego teść (Jan Jankowski) odkryje, że małżeństwo jej córki (Michalina Sosna) się rozpadło, ze ostatniego sprzymierzeńca prokuratora stanie się jego największym wrogiem, kariera cynicznego prokuratora zakończy się z kretesem.

Tymczasem życie rodziny Żmudów powoli wraca do normalności. Po dramatycznych wydarzeniach ostatnich tygodni wszyscy czekają z niecierpliwością na chrzciny małej Laury, której rodzicami chrzestnymi zgodzili się być Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan). Rodzinną uroczystość przerwie jednak nieoczekiwany dramat Biernackiej, która w trakcie mszy nagle zacznie się dusić, aż w końcu straci przytomność. Czy uda się ją uratować?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze