Finał W rytmie serca. To koniec prokuratora Andrzeja Siedleckiego w ostatnim 75 odcinku?

2020-04-30 13:33 AHN

Radość i łzy będą się mieszać w ostatnim 75 odcinku „W rytmie serca”. Dla prokuratora Andrzeja Siedleckiego (Antoni Pawlicki) finał 6 sezonu "W rytmie serca" to już koniec kariery w Kazimierzu, ale nie tylko jego przyszłość stanie pod znakiem zapytania. Rodzinne święto, w którym wezmą udział Adam (Mateusz Damięcki) i Marysia (Barbara Kurdej-Szatan), zakończy się koszmarem w 75 odcinku "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 6 sezon odcinek 75 ostatni - niedziela, 3.05.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

Weronika (Maria Dębska) wreszcie będzie mogła odetchnąć, kiedy były ukochany na dobre zniknie z jej życia. Siedlecki (Antoni Pawlicki) zapłaci wreszcie za wszystkie błędy, a kiedy jego teść (Jan Jankowski) odkryje, że małżeństwo jej córki (Michalina Sosna) się rozpadło, ze ostatniego sprzymierzeńca prokuratora stanie się jego największym wrogiem, kariera cynicznego prokuratora zakończy się z kretesem.

Tymczasem życie rodziny Żmudów powoli wraca do normalności. Po dramatycznych wydarzeniach ostatnich tygodni wszyscy czekają z niecierpliwością na chrzciny małej Laury, której rodzicami chrzestnymi zgodzili się być Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan). Rodzinną uroczystość przerwie jednak nieoczekiwany dramat Biernackiej, która w trakcie mszy nagle zacznie się dusić, aż w końcu straci przytomność. Czy uda się ją uratować?

Najnowsze