Koniec W rytmie serca. Mateusz Damięcki stracił rolę Adama Żmudy! Już nie wróci na plan serialu

2020-06-29 12:26 Ag
 Koniec W rytmie serca. Mateusz Damięcki stracił rolę Adama Żmudy! Już nie wróci na plan serialu
Autor: Artrama Koniec W rytmie serca. Mateusz Damięcki stracił rolę Adama Żmudy! Już nie wróci na plan serialu

"W rytmie serca" znika z Polsatu?! Niestety potwierdzają się najgorsze przypuszczenia, że nie będzie nowego 7 sezonu "W rytmie serca". Mateusz Damięcki, który w "W rytmie serca" gra Adam Żmudę, wciąż nie ma pewności czy jeszcze kiedyś wróci na plan. Wydaje się, że stracił rolę Adama bezpowrotnie, bo w najbliższym czasie nie powstaną kolejne odcinki "W rytmie serca". Ciąża Barbary Kurdej-Szatan na pewno miała wpływ na decyzję, że telewizja Polsat na razie zrezygnowała z serialu!

Czy będzie nowy 7 sezon "W rytmie serca"? Kiedy nowe odcinki w Polsacie?

"W rytmie serca" zabraknie w jesiennej ramówce Polsatu! Wszystko wskazuje na to, że nie będzie 7 sezonu serialu i widzowie nie poznają ciągu dalszego losów Adama Żmudy i Marii Biernackiej, której życie zawisło na włosku w ostatnim 75 odcinku "W rytmie serca". Cudem przeżyła tragiczny pożar, ale na na chrzcie małej Laury, córki Roberta (Piotr Polk) i zmarłej Agnieszki (Magdalena Kumorek) straciła przytomność w kościele. Adam natychmiast przystąpił do reanimacji żony, a ich syn Grześ (Borys Wiciński) z przerażeniem patrzył jak jego matka umiera. 

Patrz też: Koniec W rytmie serca. Serial wylatuje z Polsatu! Dlaczego nie będzie nowych odcinków?

Nie wiadomo czy Maria z "W rytmie serca" przeżyje, bo ani Barbara Kurdej-Szatan, która jest w ciąży i we wrześniu urodzi drugie dziecko, ani Mateusz Damięcki nie mają pewności czy nie stracili swoich ról w serialu Polsatu. Na razie kolejny 7 sezon "W rytmie serca" nie będzie kręcony, także ze względu na ciążę aktorki, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nowy sezon "W rytmie serca" - Foremniak i Żmijewski znowu razem!

- Wciąż nie ma decyzji jeżeli chodzi o "W rytmie serca". Muszę więc zachować cierpliwość - wyznał Mateusz Damięcki w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień". Przy okazji aktor dodał, że wrócił już na plan "Na dobre i na złe" i dostał też nową, dużą rolę w angielskim serialu i niebawem wyjedzie do Wielkiej Brytanii na plan zdjęciowy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

W rytmie serca 6 sezon, odc. 74. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Adam (Mateusz Damięcki)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon, odc. 74. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Adam (Mateusz Damięcki)
W rytmie serca 6 sezon, odc. 73. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Adam (Mateusz Damięcki)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon, odc. 70. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Adam (Mateusz Damięcki)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze