Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu TVP! Barbara Kurdej-Szatan już nie wróci?

2020-06-19 12:07
Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu TVP! Barbara Kurdej-Szatan już nie wróci?
Autor: MTL Maxfilm Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu TVP! Barbara Kurdej-Szatan już nie wróci?

Gwiazda "M jak miłość" naprawdę odchodzi z serialu TVP? Zarówno pandemia koronawirusa, jak i ciąża Kurdej-Szatan mają wpływ na kontynuację jej udziału w serialu. Czy po wakacjach 2020 Joasia wróci na plan i podejmie decyzję, z kim wychowa dziecko? Odwieczni rywale do serca Asi - Leszek (Sławek Uniatowski) i Michał (Paweł Deląg) - będą cieszyć się na wieść o ciąży ukochanej. Czy po wakacjach 2020 zobaczymy jeszcze jak Joasia w "M jak miłość" z twarzą Kurdej-Szatan podejmuje decyzję kto dziecko wychowa?

Gwiazda "M jak miłość" znika z serialu! Czy Kurdej-Szatan wróci na plan?

Fani "M jak miłość" mogą być wstrząśnięci kolejną informacją, że Barbara Kurdej-szatan jednak naprawdę odejdzie z serialu po wakacjach 2020! Powodem jest jej druga ciąża i chęć aktorki do poświęcenia więcej czasu rodzinie. Czy z tego powodu gwiazda nie wróci na plan serialu?

Nie wróci, ale jest to zła wiadomość dla fanów innego serialu TVP, w którym Kurdej-Szatan gra Marysię. "W rytmie serca" wstrzymało prace nad nowymi odcinkami ze względu na pandemię koronawirusa i na razie nie wiadomo, kiedy ekpa wróci na plan.

- Basia Kurdej-Szatan za chwilę zostanie mamą, więc jej powrót na plan nie będzie możliwy. W grę wchodził grudzień, ale Polsat ostatecznie nie podjął decyzji o kontynuacji - zdradziła "Super Expressowi osoba z produkcji serialu.

M jak miłość po wakacjach 2020. Zosia będzie w ciąży? Julka Wróblewska pokazuje brzuszek! Co na to Joasia?

Dalsze losy Joasi w "M jak miłość" na szczęście nie są zagrożone. Kurdej-Szatan już w styczniu poinformowała produkcję serialu, że jest w ciąży i nowe odcinki z jej udziałem zostały nakręcone "na zapas". Wiemy na pewno, że w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2020 Joasia użyje testu ciążowego i pozna pozytywny wynik! Możliwe jest także, że urodzi córeczkę - taką informację znaleźli czujni fani "M jak miłość" na profilu gwiazdy na Instagramie.

Fani "M jak miłość" mogą być spokojni, że zobaczą Joasię w ciąży w nowych odcinkach po wakacjach 2020, a jedynym problemem pozostanie, czy bohaterka grana przez Kurdej-Szatan wychowa dziecko z Michałem, czy z Leszkiem.

M jak miłość: Barbara Kurdej-Satan (Joasia)
Autor: Instagram
Super Raport 18 VI (goście: Kidawa-Błońska, Sokołowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze