Koniec W rytmie serca. Maria zdradzi Adama z Piotrem! Tragedia w mieszkaniu Marysi - ZWIASTUN

2019-05-19 11:07 Ag
W rytmie serca 4 sezon odc. 52. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek)
Autor: Artrama W rytmie serca 4 sezon odc. 52. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek)

Koniec "W rytmie serca" pozostawi bez odpowiedzi pytanie co się stało z Marią (Barbara Kurdej-Szatan), Adamem (Mateusz Damięcki) i ich synem Grzesiem (Borys Wiciński)! Zanim w ich mieszkaniu dojdzie do tragedii i pojawią się kłęby dymu w ostatnim 52 odcinku "W rytmie serca" Maria zdradzi Adama z Piotrem (Filip Bobek). Po namiętnej nocy z Nowackim będzie gotowa odejść od Żmudy. Zobaczcie zwiastun finału 4 sezonu "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 4 sezon OSTATNI ODCINEK 52 (odc. 13) - niedziela, 19.05.2019, o godz. 20.00 w Polsacie

W ostatnim 52 odcinku "W rytmie serca" Maria pojedzie do Warszawy i w końcu rzuci się Piotrowi w ramiona! - Nie mogłam cię nie zobaczyć… Tęskniłam - wyzna Nowackiemu. Po namiętnej nocy Biernacka będzie gotowa zostawić Adama i zacząć nowe życie z Piotrem. - Pamiętasz, jak się poznaliśmy?
- Uratowałaś mnie…
- Nie chcę wracać. Nie chcę być bez ciebie… - czule zapewni kochanka.

Po powrocie do Kazimierza Dolnego w 52 odcinku "W rytmie serca" Marysia zacznie się zastanawiać jak powiedzieć Adamowi, że odchodzi do innego. Jej sercowe rozterki zbiegną się w czasie ze ślubem Ewy (Elżbieta Romanowska) i Sebastiana Szarka (Dariusz Toczek).

Maria, która miała być świadkiem Ewy przepadnie bez wieści. Nikt nie będzie mógł się z nią skontaktować. Adam także odbierze telefonu. Spanikowana Ewa nie dopuści myśli, że przyjaciółka wystawiła ją do wiatru.

Koniec 4 sezonu "W rytmie serca" będzie wstrząsający i bardzo tajemniczy. Weronika (Maria Dębska) i Piotr zaniepokojeni brakiem jakichkolwiek wiadomości od Marysi i Adama  pojadą się do ich domu. Kiedy wejdą do środka zobaczą kłęby dymu w kuchni. Nie będą wiedzieli co się stało z Marią, Adamem i Grzesiem!

Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają dopiero w 5 sezonie "W rytmie serca", który już jesienią 2019 w Polsacie.

Najnowsze