M jak miłość

Aneta z M jak miłość zapowiada szokujący wątek u Chodakowskich. Chodzi o tajemniczą dziewczynkę! - ZDJĘCIA

2023-07-13 12:50

Aneta z "M jak miłość" ujawnia szokujący zwrot akcji u Chodakowskich. Ilona Janyst zapowiada nowy wątek w serialu, który poruszy serce wszystkich! W życiu serialowej lekarki i jej męża Olka (Maurycy Popiel) pojawi się pewna dziewczynka, wymagająca specjalistycznej pomocy. Aneta z "M jak miłość" udowodniła, że jest szczególnie wyczulona na krzywdę dzieci, odkąd sama została mamą małego Boryska (Tymon Szkopek). Co wiadomo o nowym wątku z "M jak miłość" i tajemniczej dziewczynce, której pomogą Chodakowscy?

Nowy wątek u Chodakowskich w "M jak miłość"

Zapowiadają się duże zmiany w nowym sezonie "M jak miłość"! Do wątku Anety i Olka dołączą Nadia i Natalia Witkowskie, bliźniaczki, które zagrają pacjentkę lekarki. Ilona Janyst pochwaliła się zdjęciem z Natalką, dziewczynką, która zagra pacjentkę w klinice, gdzie szefuje Olek. Dziecko będzie wymagało specjalistycznej opieki w placówce. Aneta stała się wyczulona na niesienie pomocy dzieciom, już w poprzednich odcinkach "M jak miłość' informowała męża, że chciałaby się kształcić w tym kierunku i nawet wspominała o wyjeździe na szkolenie do Niemiec. Lekarka będzie miała okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, bo nowa bohaterka zjawi się z problemami zdrowotnymi. Pewnym jest, że cała sytuacja ujmie serce Chodakowskiej i postara się zrobić wszystko, by pomóc dziecku. 

- (...) Tym razem miałam przyjemność zagrać w serialu @mjakmilosc.official u boku wspaniałej, sympatycznej aktorki @iljanyst a to nie koniec jeszcze nagrań już nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych spotkań.#mjakmiłość #serial #actor #girl #tv #official #work #naplanie #actress #action #onset - widnieje opis pod zdjęciem z Natalki z Iloną Janyst na profilu Magdaleny Witkowskiej, która dba o social media młodziutkich aktorek. 

Rewolucja u Chodakowskich w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 

Pewnym jest, że pojawienie się nowej bohaterki wywróci do góry nogami życie Anety i Olka. Chodakowska zajmie się malutką pacjentką, chociaż póki co, przyczyny jej znalezienia się w szpitalu, pozostają nieznane. Pewnym jest jednak, że Aneta z "M jak miłość" bardzo zaangażuje się w problemy dziecka i postara się pomóc. Na rozwój wydarzeń i pojawienie się nowego wątku w serialu trzeba jeszcze poczekać. Nowe odcinki hitu TVP2 pojawią się pradopodobnie na przełomie sierpnia i września. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze