M jak miłość

Nowe bliźniaczki w M jak miłość. Już nie tylko córki Kingi i Piotrka Zduńskich będą w obsadzie - ZDJĘCIA

2023-07-16 21:26

Córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) nie będą jedynymi bliźniaczkami w "M jak miłość". Do obsady serialu w nowym sezonie dołączą też 8-letnie siostry, Natalia i Nadia Witkowskie, modelki i aktorki, które pierwsze kroki przed kamerami stawiają już od dawna i które biorą też udział w kampaniach reklamowych. Nowe bliźniaczki w ekipie "M jak miłość" nie będą związane z wątkiem Zduńskich, ale ich losy zostaną połączone z inną serialową rodziną. Na razie za kulisami "M jak miłość" pojawiło się tylko zdjęcie Natalii Witkowskiej z jedną z głównych bohaterek, które wiele wyjaśnia. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIACH nowych dziecięcych gwiazd.

Do obsady "M jak miłość" w nowym sezonie dołączą 8-letnie bliźniaczki Nadia i Natalia Witkowskie

W osadzie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pojawią się nowe bliźniaczki! Nie chodzi jednak zastąpienie 4-letnich córek Kingi i Piotrka, Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka) starszymi aktorkami, ale o zupełnie inny wątek z dziećmi w roli głównej. Pod koniec czerwca na planie "M jak miłość" zadebiutowały siostry Natalia i Nadia Witkowskie, bliźniaczki, które wyglądają niemal identycznie, a różni je tylko mały pieprzyk na twarzy w okolicach ust.

Jedna z nich, Natalia dołączyła do wątku Anety Chodakowskiej (Ilona Janyst), która w nowym sezonie "M jak miłość" po szkoleniu z traumatologii dziecięcej w Monachium, zacznie pracę ortopedy na oddziale pediatrycznym kliniki profesora Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger)! "Kolejne marzenie spełnione 🤩 Tym razem miałam przyjemność zagrać w serialu @mjakmilosc.official u boku wspaniałej, sympatycznej aktorki @iljanyst a to nie koniec jeszcze nagrań już nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych spotkań" - napisała na profilu na Instagramie Magdalena Witkowska, mama bliźniaczek Nadii i Natalii, która prowadzi ich konto społecznościowe.

Kim dla Anety w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie 8-letnia dziewczynka z oddziału? Tylko pacjentką, czy może odmieni życie Chodakowskiej i stanie się dla niej jak córka? To wyjaśni się dopiero w następnym sezonie "M jak miłość", ale nie wcześniej niż pod koniec tego roku. Kręcone teraz odcinki widzowie zobaczą najpewniej w grudniu. 

Na razie na planie "M jak miłość" dni zdjęciowe ma za sobą tylko Natalia Witkowska, ale jej siostra bliźniaczka Nadia będzie grała rolę pacjentki Anety naprzemiennie. 8-letnie aktorki, które w obsadzie "M jak miłość" zostaną na dłużej to także bardzo zdolne modelki, biorące udział w kampaniach reklamowych firm odzieżowych. Mama bliźniaczek Witkowskich na Instagramie chętnie dzieli się efektami ich pracy, a także prywatnymi zdjęciami m.in. z 8. urodzin Nadii i Natalii, które dziewczynki obchodziły 18 lutego.

Siostry Witkowskie będzie można oglądać w telewizji nie tylko w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2023.  Bliźniaczki Nadia i Natalia wystąpią też w innym serialu TVP2, "Na dobre i na złe".

Listen on Spreaker.
Najnowsze