Aneta z M jak miłość wiele wycierpiała! Ilona Janyst przeżyła potworny ból i błaga fanów o pomoc - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Aneta z M jak miłość wiele wycierpiała! Ilona Janyst przeżyła potworny ból i błaga fanów o pomoc - ZDJĘCIE

Aneta z M jak miłość wiele wycierpiała! Ilona Janyst przeżyła potworny ból i błaga fanów o pomoc - ZDJĘCIE

2021-06-25 14:35

Ilona Janyst, znana z "M jak miłość" jako Aneta Chodakowska umieściła na Instagramie przejmujące wyznanie. Aż do tej chwili nikt nie wiedział z jakim okropnym bólem zmaga się aktorka z "M jak miłość", jak wiele cierpienia ją to kosztowało. Znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji, że poprosiła swoich fanów o pomoc. Sama gwiazda "M jak miłość" nie była w stanie poradzić sobie z dolegliwościami, które doprowadziły do tego, że znalazła się niemal na skraju załamania. Zobaczcie co się stało Janyst i jak się teraz czuje!

Co się stało z Iloną Janyst, serialową Anetą z "M jak miłość"?

Ilona Janyst na Instagramie rzadko umieszcza tak prywatne, intymne wpisy. Zwykle pokazuje ujęcia z planu "M jak miłość", zdjęcia ze spacerów, także z mężem, Pawłem Janystem, który również jest aktorem, a do tego fotografem. Tym razem jednak serialowa Aneta z "M jak miłość" zrobiła wyjątek i podzieliła się ze wszystkimi trudnymi przeżyciami. Bo ból jaki dopadł aktorkę był nie do zniesienia i nic nie pomagało, by poczuła się lepiej. Koszmar jaki przeżyła Janyst skłonił ją do tego, by poszukać pomocy u internautów, którzy śledzą jej profil i często dają dobre rady.

- Zaprawdę powiadam wam, chyba nic nie może się równać z poczuciem ulgi, kiedy przez pół dnia łeb cię boli tak, że chcesz go sobie odgryźć, a potem ból odpuszcza. Przy okazji, macie jakieś ciekawe, domowe sposoby, bez leków, na takie dolegliwości? Takie typu - wsadzam sobie ząbki czosnku do uszu? Zimne okłady i nawadnianie odhaczone. Ból niekacowy, dodam, raczej metopatyczny... - napisała gwiazda "M jak miłość", która na szczęście po dłuższym czasie doszła do siebie.

Nie przegap: M jak miłość. Aneta będzie matką. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Niedługo potem Aneta z "M jak miłość" odważyła się nagrać czarno-biały filmik, w którym uspokoiła wszystkich, że czuje się już lepiej i dziękuje za pomoc, bo z takim cierpieniem jeszcze nie miała do czynienia. Przy okazji Janyst przekazała dalej co usłyszała od swoich fanów. Trzeba jednak przyznać, że internauci zaserwowali ekranowej doktor Chodakowskiej z "M jak miłość" dość oryginale sposoby na walkę z bólem głowy.

Aneta z M jak Miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

Sprawdź też: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

- Bardzo wam dziękuję za wszystkie porady odnośnie bólu głowy. Dzielę się tym, co otrzymałam: smarowanie skroni amolem, kawa z cytryną, mata do akupresury i uciskanie uciskanie zewnętrznej części dłoni, pomidor z solą. To jest bardzo ciekawe - powiedziała Janyst na Instagramie. Za nic w świecie nie ośmieliła się krytykować żadnej z tych rad. Najważniejsze jest jednak to, że aktorka z "M jak miłość" pokonała ból, odzyskała siły i obyło się przy tym bez ingerencji lekarza i leków.

Ilona Janyst na Instagramie o potwornym bólu

i

Autor: Instagram Ilona Janyst na Instagramie o potwornym bólu
Najnowsze