Komisarz Alex. Czas się rozstać

i

Autor: Materiały prasowe

Lucyna odchodzi z Komisarza Aleksa. Magdalena Walach ostatni raz w tej roli. Dlaczego znika?

2021-03-13 10:29

Bohaterów serialu "Komisarz Alex" czekają spore zmiany. Z zespołem śledczych ku zaskoczeniu wszystkich pożegna się Lucyna, którą gra Magdalena Walach. Czy policjantka jeszcze kiedyś wróci?

"Komisarz Alex" 15 sezon odcinek 185 LUCYNA ODCHODZI - sobota, 13.03.2021, o godz. 20.35 w TVP1

Już kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że ze względu na inne zobowiązania zawodowe aktorka Magdalena Walach musi się z "Komisarzem Alexem" pożegnać - przynajmniej na jakiś czas. Wiadomo już co stanie się z jej serialową bohaterką. W najbliższym 185 odcinku "Komisarza Aleksa" podczas gdy zespół śledczych będzie musiał rozwikłać wyjątkowo skomplikowaną zagadkę podwójnego morderstwa, Lucyna zjawi się na posterunku z zaskakującym wyznaniem.

W rozmowie z komendantem Mędrzakiem (Zbigniew Lesień) w 185 odcinku "Komisarza Aleksa" przyzna, że odczuwa coraz silniejsze wypalenie zawodowe i potrzebuje długiej przerwy. Prośba o półroczny urlop będzie dla przełożonego Szmidt sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, gdy dowie się, że kobieta od trosk codzienności zamierza się udać aż do Indii. Mędrzak, choć niechętnie, zgodzi się jednak jej wyjazd. Lucynę czekać jeszcze będzie niełatwe pożegnanie z komisarzem Górskim (Krystian Wieczorek). Zespół śledczych wkrótce jednak zasili nowa, równie zdolna policjantka. Kto nią będzie?

Stulecie Winnych 3, odcinek 28 ZWIASTUN. Powrót Kazimierza do życia Ani. Tragiczna Wielkanoc u Winnych po pożarze domu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze