Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu. Krystian Wieczorek zrezygnował z roli, bo będzie pracował u konkurencji!

2020-12-04 15:37 jkk
Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu. Krystian Wieczorek zrezygnował z roli, bo będzie pracował u konkurencji!
Autor: tvp/vod Gwiazda M jak miłość odchodzi z serialu. Krystian Wieczorek zrezygnował z roli, bo będzie pracował u konkurencji!

Szokująca decyzja gwiazd "M jak miłość! Krystian Wieczorek i Magdalena Walach odchodzą z serialu! Czy w nowych odcinkach zabraknie Budzyńskiego i pani prokurator Agnieszki Olszewskiej, dawnej kochanki Olka (Maurycy Popiel)? Trudno to sobie wyobrazić, więc sprawdziliśmy czy Wieczorka i Walach zabraknie w "M jak miłość". Mamy komentarz produkcji TVP!

Gwiazdy "M jak miłość" Walach i Wieczorek żegnają serial! Co się stało?

Jak poinformował portal "Pudelek" dwie gwiazdy "M jak miłość": Magdalena Walach i Krystian Wieczorek odchodzą z serialu, w którym grają bardzo istotne role. Czy to oznacza, że w nowym sezonie nie zobaczymy mecenasa Budzyńskiego i prokurator Olszewskiej? 

Na szczęście fani "M jak miłość" mogą być spokojni. Wieczorek i Walach zdecydowali się opuścić plan innej produkcji - "Komisarza Alexa", co z kolei zmartwi widzów tego serialu. Wieczorek wciela się tam w tytułowa postać komisarza, więc nie wiadomo co dalej będzie z tą produkcją. Skąd taka decyzja gwiazd?

- Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji - powiedział Sławomir Jóźwik z TVP w "Świecie Seriali". - Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa", dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa.

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

- Według naszego źródła, ma być to spowodowane między innymi "słabą jakością" serialu - czytamy na portalu "Pudelek". 

- Oficjalnego komentarza w tej sprawie nie mogę przedstawić. Żaden aktor nie jest na stałe przypisany do produkcji. Aktor ma dowolność, nikt nic nie musi. Czasem trzeba się rozwinąć, pójść dalej, zmienić perspektywę - "Pudelek" cytuje osobę z otoczenia Krystiana Wieczorka. - Krystian zadomowił się w "M jak Miłość" - tam ma komfort i poczucie bezpieczeństwa. Reszta projektów się po prostu zmienia. Jesteśmy otwarci na propozycje, nawet z telewizji publicznej - jeśli aktor zaakceptuje projekt. Marka TVP nie jest powodem, by rezygnować z dobrych projektów serialowych. Na planie "Komisarza Aleksa" zachodzą zmiany - wielu aktorów porezygnowało kosztem innych produkcji - artyści chcą się rozwijać. Główna obsada powolutku szuka nowych wyzwań. My wciąż obserwujemy sytuację. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1550: Nawet Budzyński nie uratuje małżeństwa Kingi i Piotrka! Pozbędzie się Kamili tylko na chwilę

Produkcja TVP wypowiedziała się także na temat odejścia z serialu "Komisarz Alex" Magdaleny Walach. To odejście również potwierdza się, ale jest pewien haczyk. 

- W związku z tym, że przyjęła rolę w "Stuleciu Winnych" (również TVP), nie będzie jej w części odcinków wiosennych - wyjaśnia producent. - Nie jest to jakaś nadzwyczajna sytuacja, bo Magdalena Walach to bardzo ceniona i wzięta aktorka. Nie było jej u nas przez dwa sezony, po czym wróciła. Tym razem jej nieobecność będzie krótsza. Wierni widzowie naszego serialu mogą być spokojni: Magdalena Walach nie odchodzi z "Komisarza Aleksa"!

Monika Stępień, menedżerka Magdy Walach również nie zdradziła za dużo na temat odejścia aktorki z "Komisarza Alexa". Jak podaje "Pudelek" menadżerka gwiazdy nie widzi w decyzji swojej podopiecznej niczego szczególnego. - Niuanse pracy na planie "Komisarza Aleksa" są objęte tajemnicą umowy. Jesteśmy w trakcie zdjęć i nie będę odnosiła się do plotek. Magda grała w "M jak Miłość" z przerwami kilkanaście lat. W "Komisarzu Aleksie" również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. Wtedy nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą nie było. To normalna, zwykła praktyka w serialach - postaci pojawiają się i znikają. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak wygląda przyszłość serialowej Lucyny w kolejnych odcinkach.

Krystian Wieczorek, podobnie jak Magdalena Walach nadal chwali się na swoim profilu na Instagramie pracą na planie "Komisarza Alexa". Również oficjalny fan klub Magdaleny Walach na Instagramie cieszy się z pracy na planie pani prokurator Lucyny Szmidt. Na razie żadne z aktorów nie odniosło się osobiście do informacji podanych przez portal "Pudelek".  

Najnowsze