Klan. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz)

i

Autor: AKPA Klan. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz)

Śmierć w finale Klanu. Elżbieta umrze na udar?

2018-06-05 10:59

Koniec serialu "Klan" przed wakacjami będzie tragiczny dla rodziny Chojnickich. W ostatnim 3322 odcinku "Klanu" Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) dostanie udaru i trafi do szpitala. Czy jedna z głównych bohaterek "Klanu" umrze? Jakiś czas temu aktorka mówiła o odejściu z "Klanu"...

"Klan" ostatni odcinek 3322 - czwartek, 7.06.2018, o godz. 18 w TVP1

Tragedie w serialu "Klan" spadają ostatnio z wielką siłą na rodziny Lubiczów i Chojnickich. Przed ślubem Oli (Kaja Paschalska) okazało się, ze Paweł (Tomasz Stockinger) ma nawrót białaczki, a w finałowym odcinku "Klanu" przed przerwą wakacyjną o krok od śmierci znajdzie się Elżbieta, siostra bliźniaczka Pawła.

W 3322 odcinku "Klan" przemęczona i niewyspana Elżbieta zacznie się skarżyć na złe samopoczucie. Ból głowy, bardzo wysokie ciśnienie dadzą jej się we znaki. Ale Chojnicka zrzuci te objawy na konsekwencję kłótni z Jerzym (Andrzej Grabarczyk). Niestety objawy zaczną się nasilać do tego stopnia, że Elżbieta podczas wizyty w szpitalu u Pawła powie bratu, że dzieje się z nią coś złego.

Poźniej sprawy potoczą się dramatycznie! W ostatnim 3322 odcinku "Klanu" Elżbieta dostanie udaru już w domu na Sadybie. Jerzy z przerażeniem zauważy, że jego żona się nie rusza! - Dominika! Szybko! - krzyknie i zacznie delikatnie klepać żonę po policzku.

Dominika (Anna Janik) podbiegnie do nich, sprawdzi Elżbiecie puls, po czym poleci ojcu, by natychmiast zadzwonił po karetkę. Chojnicka trafi do szpitala gdzie okaże się, że dostała udaru! Czy Elżbieta przeżyje? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "Klanu" po wakacjach 2018!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze