"Klan" bez Elżbiety?! Barbara Bursztynowicz chce odejść z "Klanu"

2018-04-05 11:00

Szokujące słowa gwiazdy "Klanu"! Barbara Bursztynowicz, od lat występująca w serialu jako Elżbieta Chojnicka, bardzo często miewa myśli o porzuceniu planu. To z pewnością przykra wiadomość dla wiernych fanów, którzy nie wyobrażają sobie bez niej tej produkcji. Co powiedziała na ten temat aktorka? Czy Elżbieta zniknie z serialu "Klan" na zawsze?

Elżbieta zniknie z "Klanu"? Szokujące wyznanie aktorki

Barbara Bursztynowicz w wywiadzie dla VIVY! zdradziła, co tak naprawdę myśli o postaci Elżbiety z serialu "Klan". Gwiazda spytana o to, czy myślała o odejściu z produkcji, potwierdziła:

- Były takie momenty i będą się zdarzały. Bo rola Elżbiety Chojnickiej odcisnęła takie piętno na moim zawodowym życiu, że reżyserzy, producenci postrzegają mnie jako tę postać z "Klanu". Widzowie zresztą też. Wiem, że widzom jest przykro, kiedy mówię, że chciałabym zrezygnować. Też biorę ich zdanie pod uwagę, bo wiem, że publiczność lubi mnie za rolę Elżbiety. Żyją z nią od 20 lat, jest w ich domach pięć razy w tygodniu. (...)

Okazuje się, że Barbara Bursztynowicz często ma zwyczajnie dosyć swojej roli w "Klanie". Czy lubi Elżbietę?

- Czasami tak, ale bywam też nią zmęczona. I od czasu do czasu proszę o zmiany w moich wątkach, które uatrakcyjniałyby moją postać. Bo czasem, snując codzienne dialogi, zapominam, że jestem dobrą aktorką.(...)- wyznała szczerze.

Gorzkie słowa Barbary Bursztynowicz sprawiają, że nasuwa się na myśl bardzo ważne pytanie, a mianowicie: na ile te myśli mają spełnienie w rzeczywistości? Czy "Klan" straci kolejną postać?

- Elżbieta bywa czasem nudna dla mnie jako aktorki i jako widza. Ale serial na szczęście ostatnio ożył. Słyszę, że znowu jest interesujący. Wreszcie mam coś do zagrania.

Najwyraźniej fanom pozostało jedynie motywowanie oraz zapewnianie gwiazdy, że chcą ją widzieć na małym ekranie.

Zobacz: "Leśniczówka" przegrała z "Klanem"

Przeczytaj: Przyczyna śmierci Agnieszki Kotulanki znana. Co zabiło gwiazdę Klanu?

Nie przegap: Mniej "Klanu" w TVP1. Widzowie oburzeni!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze