Ślub Oli i Rafała w Klanie - ZDJĘCIA. Paweł nie będzie na ślubie córki

2018-05-30 12:00

Ach co to będzie za ślub w serialu "Klan"! Po wielu zawirowaniach Ola (Kaja Paschalska) i Rafał (Marcin Kwaśny) wreszcie staną przed ołtarzem. Zanim w 3318 odcinku "Klanu" wezmą ślub czeka ich jednak sporo wzruszeń. Chory na białaczkę Paweł (Tomasz Stockinger) wyjdzie ze szpitala, by udzielić córce błogosławieństwa. Nie zjawi się jednak w kościele. Tuż przed ślubem Oli i Rafała pojawi się szaleńczo zakochany w pannie młodej Andrzej Górzyński (Maciej Makowski)... Czy w 3318 odcinku "Klanu" dojdzie do tragedii?

"Klan" odcinek 3318 - środa, 30.05.2018, o godz. 18 w TVP1

Na ten ślub widzowie "Klanu" i sama Ola Lubicz czekali od dawna. Bohaterka grana przez Kaję Paschalską miała już kilku narzeczonych, ale z żadnym z nim nie było jej dane wziąć ślubu. Pierwszy ukochany przedawkował narkotyki, drugi zostawił ją dla swojej macochy, trzeci chciał się powiesić.

Nic dziwnego, że w 3318 odcinku "Klanu" Ola będzie drżeć ze strachu, że i tym razem nie zostanie żoną. Tym bardziej, że pojawią się komplikacji, bo do ostatniej chwili nie będzie wiadomo, czy panna młoda dostanie na czas suknie ślubną. Na szczęście Anna Surmacz (Joanna Żółkowska), właścicielka najbardziej prestiżowego salonu z kreacjami ślubnymi w stolicy, stanie na wysokości powierzonego zadania. 


Mający nawrót białaczki Paweł - wbrew zaleceniom lekarzy - wymknie się ze szpitala, by udzielić ojcowskiego błogosławieństwa swojej młodszej córce i jej wybrankowi. - Życzę Wam, żebyście nigdy nie pożałowali dzisiejszej decyzji - powie wyraźnie wzruszony Lubicz.

Niestety, z powodu fatalnego stanu zdrowia Paweł nie będzie mógł być ani na ślubie ani na weselu. Kiedy w 3318 odcinku "Klanu" przed dom Oli i Rafała podjedzie limuzyna okaże się, że za kierownicą siedzi... zakochany na zabój w pannie młodej Górzyński. - Chciałem zrobić coś szalonego - przyzna się przerażonej Oli. - Twoje szczęście jest dla mnie najważniejsze - doda.

Na szczęście nic nie stanie na przeszkodzie Oli i Rafałowi. Po kilku latach narzeczeństwa wreszcie powiedzą "tak".

Najnowsze