Agnieszka Kaczorowska wzięła sekretny ślub! Zobaczcie sesję ślubną serialowej Bożenki z Klanu

2018-09-10 15:42 emagu
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już po ślubie
Autor: AKPA Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już po ślubie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub! Aktorka, którą doskonale znacie z serialu „Klan” jakiś czas temu przedstawiła fanom nowego wybranka. Tancerz szybko jej się oświadczył, a potem wszystko potoczyło się samo. Agnieszka Kaczorowska jest już po ślubie! Gdzie odbyła się ceremonia? Jak wyglądała sławna panna młoda? Poznaj szczegóły!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub! Zakochani powiedzieli sobie „tak” w Toskanii, a zdjęciami pochwalili się właśnie na Instagramie. Oboje wyglądali wspaniale. Agnieszka Kaczorowska była piękną panną młodą – zobaczcie tylko ich ślubne zdjęcia!

Sprawy szybko się potoczyły. Agnieszka i Maciej poznali się ledwo rok temu! O początkach swojego związku opowiedzieli w wywiadzie dla portalu Plejada.pl.

- Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. (śmiech) Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej - zdradziła Agnieszka Kaczorowska. 

- Wszystko zadziało się bardzo szybko, ale u mnie to chyba rodzinne, bo mój dziadek miał dokładnie to samo. Z babcią wzięli ślub po czterech miesiącach znajomości i są bardzo szczęśliwi do dziś, mając 56-letni staż małżeński (...) Przyszło do nas uczucie, które było bardzo silne. Od początku byliśmy świadomi, czego chcemy, co do siebie czujemy i to było na tyle intensywne, że pozwoliło nam pięknie zacząć nowy etap - powiedział mąż aktorki wyjaśniając spontaniczną ceremonię. 

W wywiadzie aktorka zdradziła, że prawdopodobnie zostanie przy swoim nazwisku, lub będzie się nazywała Kaczorowska-Pela. Wszystko ze względu na szkołę tańca, którą zbudowała pod swoim nazwiskiem i nie chce tego zaprzepaścić.

Choć o ślubnych planach Agnieszki mówiono w mediach od jakiegoś czasu, to chyba nikt się nie spodziewał, że ceremonia odbędzie się tak szybko i w tak cudownym miejscu jakim jest Toskania we Włoszech. Młodej parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Najnowsze