Klan. Agnieszka Kaczorowska robi sobie przerwę od show-biznesu

2017-06-22 15:45 ZetEs

Agnieszka Kaczorowska odchodzi z show-biznesu?! Aktorka z serialu "Klan" zamieściła na swoim Instagramie pożegnalny wpis, który zasugerował zniknięcie celebrytki z mediów.

"Klan" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18.05 w TVP1

Nie da się zaprzeczyć, że Agnieszka Kaczorowska cały czas jest w biegu. Piękna blondynka wyjątkowo angażuje się w swoją pracę i robi wiele projektów na raz, łącząc taniec, aktorstwo oraz bycie prezenterką. Sama mówi, że wielu ludzi nie pojmuje, jak sobie daje radę z tyloma obowiązkami na raz:

"Jeśli lubisz to co robisz, to możesz robić tak wiele, że wszyscy pytają Cię "jak dajesz radę i wszystko to godzisz?" - napisała aktorka na Instagramie.

Zobacz: Klan. Maciek zniknie z Klanu?

Agnieszka Kaczorowska oznajmiła również, że znika na jakiś czas z mediów społecznościowych, internetu, telewizji:

"Wyłączam telefon. Odsuwam pracę. Znikam się regenerować, aby moja wydajność znów była na wysokim poziomie"

Fani Kaczorowskiej mogą być jednak spokojni - gwiazdy nie będzie tylko przez tydzień. Życzymy owocnego wypoczynku!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Można pracować dużo, nawet bardzo dużo, gdy Twoja praca jest powiązana z Twoją pasją... Jeśli lubisz to co robisz, to możesz robić tak wiele, że wszyscy pytają Cię "jak dajesz radę i wszystko to godzisz?" ... Możesz. Ale ! Nawet wtedy niezbędny jest odpoczynek, reset, regeneracja. Twoje ciało i głowa potrzebują czasem nie myśleć, nie robić... Tylko wpuścić powietrze i spokój. Trzeba czasem wyrzucić stres, kłopoty, listę rzeczy do zrobienia i po prostu być. Najlepiej w otoczeniu miłości❤️, w otoczeniu natury i ciszy . Także... Przez najbliższy tydzień mnie tutaj nie będzie ❗️ Wyłączam telefon. Odsuwam pracę. Znikam się regenerować, aby moja wydajność znów była na wysokim poziomie. Wy też ode mnie odpocznijcie Widzimy i słyszymy się za tydzień... #AgnieszkaKaczorowska

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) 17 Cze, 2017 o 11:12 PDT

Najnowsze