Tureckie seriale

Złoty chłopak. Ifakat błaga o przebaczenie! Będzie się tłumaczyć z romansu z Orhanem. Streszczenie odcinka 162 "Yalı Çapkını" (18.04.2024)

Seyran ujawniła, że Ifakat i Orhan mają romans! Walizki rudowłosej są już spakowane. Ifakat w 162. odcinku serialu "Złoty chłopak" poinformuje Halisa o tym, że odchodzi. Uklęknie przed nim i powie, żeby ją ukarał i zabił! Zajrzyjcie do galerii ZDJĘĆ i sprawdźcie, co się wydarzy.

Spis treści

 1. Złoty chłopak. Ifakat korzy się przed Halisem
 2. "Złoty chłopak" 162. Przeczytaj streszczenie odcinka
 3. Kiedy oglądać 162. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Złoty chłopak. Ifakat korzy się przed Halisem

Seyran z przytupem opuściła rezydencję Korhanów. Dziewczyna nie miała już żadnych oporów i ujawniła, że Orhan wdał się w romans z Ifakat. Sekretny romans w serialu "Złoty chłopak" wyszedł na jaw, a w rezydencji znów zapanował chaos.

W 162. odcinku "Złotego chłopaka" rudowłosa będzie musiała się tłumaczyć przed Halisem z uczuć do jego syna. Jak przebiegnie ta rozmowa?

- Walizki są gotowe. Odejdę i nigdy więcej mnie nie zobaczysz, ale proszę, nie zapamiętaj mnie takiej – wyzna Ifakat łkając i pociągając przy tym nosem.

Zobacz: Koniec serialu Złoty chłopak. Zostało tylko kilka odcinków

Halis będzie wobec niej bardzo stanowczy. Jedyne, o co ją zapyta to, dlaczego to zrobiła. Jak będzie się tłumaczyć Ifakat? Rudowłosa powie, że czuła się samotna.

Straciłam męża, potem panią. Byłam sama… Dzieliliśmy z Orhanem ten sam ból (…) Na litość boską, ukarz mnie, zabij, nie będę protestować, ale nie oskarżaj mnie o zdradę, bo wszystko poświęciłam tej rodzinie – wyzna.

Czy Halis się ugnie i pozwoli jej zostać w rezydencji?

"Złoty chłopak" 162. Przeczytaj streszczenie odcinka

Ifakat postanawia odejść, prosi Halisa o wybaczenie. Gulgun decyduje się na rozwód i informuje o tym Halisa. Ten zleca Orhanowi załatwienie sprawy tak, aby odwieść ją od tego pomysłu. Halis stawia warunek Feritowi, dając mu ostatnią szansę - musi się rozwieść z Seyran i poślubić Pelin. Seyran mieszka teraz z koleżankami z uczelni, a Suna boi się nocy poślubnej. Nie wie, jak się zachować.

Przeczytaj także: Złoty chłopak. Ta scena wstrząśnie wszystkimi! Seyran czeka niewyobrażalne cierpienie

Kiedy oglądać 162. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Premiera 162. odcinka serialu "Złoty chłopak" w czwartek, 18 kwietnia o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 162. w galerii ZDJĘĆ.

O serialu "Złoty chłopak"

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Tak się kończy "Złoty chłopak". Dramatyczny finał!
Listen on Spreaker.
Najnowsze