Zawsze warto, odcinek 3: Przyjaciółka Ady skatowana przez alfonsa Italiana - WIDEO

2019-09-18 17:15 jkk
Zawsze warto, odcinek 3: Ada (Julia Wieniawa), Ewa (Zofia Domalik)
Autor: Polsat

W 3 odcinku serialu "Zawsze warto" zobaczymy jakim strasznym potworem jest Italian (Dariusz Majchrzak), sutener Ady (Julia Wieniawa). Alfons nie będzie chciał wypuścić z rąk takiego skarbu jakim była w jego szemranym biznesie śliczna Ada. Niestety typ spod ciemnej gwiazdy nie będzie przebierał w środkach... I zacznie krzywdzić najbliższych byłej prostytutki! Kto ucierpi w 3 odcinku z rąk Italiana - zobacz video.

"Zawsze warto" odcinek 3 - środa, 18.09.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

W 3 odcinku serialu "Zawsze warto" bezwzględny Italian (Dariusz Majchrzak) sutener i dawny "opiekun" prostytutki Ady (Julia Wieniawa) po raz kolejny raz udowodni na co go stać. Zobaczymy, że jego pogróżki to nie tylko słowa i jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska w "Zawsze warto" nago pod prysznicem!

Ada (Julia Wieniawa) w 3 odcinku "Zawsze warto" będzie próbowała jak najszybciej wyjść z długów i się od Italiana oraz niechlubnej przeszłości uwolnić. Pomagać jej w tym będzie przyjaciółka Ewa (Zofia Domalik) - spróbuje sprzedać luksusowe ubrania Ady, które ta dostanie od sutenera na spotkania z kolejnymi klientami.

Czytaj też jak w 2 odcinku "Zawsze warto" Dorota katowana jest przez męża potwora!

Plan ten jednak w 3 odcinku "Zawsze warto" nie spodoba się Italianowi i w odwecie pobije on strasznie Ewę! W ten sposób sutener pokaże obu dziewczynom, że nie ma mowy, aby Ada była od niego niezależna!

W 3 odcinku "Zawsze warto" pod dużym znakiem zapytania stanie, czy Ada zdoła wyjść z długów i nie stracić najbliższych, bez powrotu do prostytucji. Nie wiemy jeszcze do czego jest w stanie posunąć się bezwzględny Italian, który nie chce stracić ze swojego biznesu prawdziwej "żyły złota", czyli ślicznej Ady.

Najnowsze