Zawsze warto, odcinek 2: Ada narazi życie własnego syna! - WIDEO

2019-09-11 21:08 jkk
Zawsze warto, odcinek 2: Ada (Julia Wieniawa), Italian (Dariusz Majchrzak)
Autor: Polsat

W 2 odcinku serialu "Zawsze warto" Ada (Julia Wieniawa) postanowi wrócić do uczciwego życia. Nie będzie to jednak łatwe, bo narazi dziecko na niebezpieczeństwo! Pierwszym dobrym krokiem Ady ma być odcięcie się od prostytucji... Ten pomysł nie spodoba się bardzo jej sutenerowi, Italianowi (Dariusz Majchrzak), który ma dla ślicznej Ady kolejnych klientów… Zobacz WIDEO z 2 odcinka "Zawsze warto".

"Zawsze warto" odcinek 2 - środa, 11.09.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

W 2 odcinku "Zawsze warto" serialowa Ada, która ma za sobą burzliwą przeszłość, podejmie poważną próbę powrotu do normalnego życia. Dziewczyna już jako nastolatka wzięła ślub i urodziła Doriana (Kamil Jaroszewski).

Teraz, w 2 odcinku "Zawsze warto", kiedy sutener Ady zorientuje się, że śliczna dziewczyna do towarzystwa wymyka mu się z rąk, zagrozi jej synkowi!

Mąż szybko zniknął z życia Ady, zostawiając zdaną na siebie z małym dzieckiem i kredytami na setki tysięcy złotych. Ich syn Dorian (Kamil Jaroszewski) został umieszczony w rodzinie zastępczej, a ona z braku pieniędzy i z powodu z długów męża została call girl. W 2 odcinku "Zawsze warto zobaczymy w jak niebezpieczne wpadła towarzystwo!

Jakim brutalem jest mąż Doroty w "Zawsze warto"? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

W 2 odcinku serialu "Zawsze warto" Ada spróbuje zamknąć ten smutny rozdział życia. Italian ma jednak dla Ady kolejnych klientów! Sutener odwiedzi ją w jej mieszkani i w 2 odcinku serialu zapyta: - Jak idzie w szkole małemu Doriankowi? Która to już klasa? A! Zerówka, szkoła numer 25, wejście od Dolnej… więc jak będzie? Jesteśmy przyjaciółmi? Kochanie, no przecież jesteś mi coś winna… - powie do przerażonej Ady.

Chcesz wiedzieć wszystko o bohaterach nowego serialu "Zawsze warto? Przeczytaj koniecznie nasz przewodnik

Czy Ada zdoła się oprzeć szantażom sutenera i poradzi sobie z kolejnymi kłopotami finansowymi i nie wróci do pracy w burdelu? Przekonamy się już w 2 odcinku serialu "Zawsze warto"!  

Czy dziewczynie uda się wyrwać ze szponów prostytucji? Jaką cenę będzie musiała za to zapłacić? Przekonamy się już w 2 odcinku serialu "Zawsze warto". 

Najnowsze