Zawsze warto. Obsada, aktorzy, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu? - ZWIASTUN

2019-09-04 21:28
Zawsze warto - obsada nowego serialu Polsatu
Autor: Polsat Zawsze warto - obsada nowego serialu Polsatu

Obsada „Zawsze warto” to prawie same gwiazdy! Główne bohaterki nowego serialu Polsatu zagrają: Katarzyna Zielińska jako Dorota, Julia Wieniawa jako Ada i Weronika Rosati jako Marta. Aktorki będą miały u boku dobrych i złych mężczyzn , których zagrają: Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski i Dariusz Majchrzak. Kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu? Kto jest kim w "Zawsze warto"?

"Zawsze warto" - kto jest kim w nowym serialu? Pełna obsada

Jedną z 3 głównych bohaterek nowego serialu "Zawsze warto" jest Ada (Julia Wieniawa) – młoda samotna matka, która żeby sobie w życiu radzić, często balansuje na granicy przyzwoitości. Zarabia jako call girl i niejednokrotnie kradnie, by spełnić marzenia syna. Dziewczyna każdego dnia walczy o przetrwanie. Marzy o lepszej przyszłości dla siebie i dla syna, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Czy Julia Wieniawa ma coś wspólnego z prostytutką Adą? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

W "Zawsze warto" ważną postacią jest sutener Italian (Dariusz Majchrzak) - pojawił się w życiu Ady, gdy ta szukała sposobu, by jak najszybciej wyjść z długów. Została call girl, a on jej „opiekunem”. Mimo, że Ada chce, by ich drogi się rozeszły, trudno jej uwolnić się od zmuszającego ją do prostytucji Italiana. Bezwzględny – jest w stanie zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel.

Druga, z 3 głównych, bohaterka serialu "Zawsze warto" to Marta (Weronika Rosati) - dobrze sytuowana, świetnie wykształcona prawniczka. Miała wszystko - dom, męża, ciekawą i dobrze płatną pracę w kancelarii ojca. Tak naprawdę ciężko uwierzyć, że nie jest szczęśliwa. Okazało się jednak, że mąż jest kimś, kogo zupełnie nie znała. Jej ojciec również nie jest takim ideałem, za jakiego go uważała.

Z Martą związany jest Witold (Mariusz Bonaszewski), który jest ojcem Marty i Rafała. Szanowany człowiek i wzięty prawnik, prowadzi świetnie prosperującą kancelarię. Jednak za tą idealną otoczką skrywa swoje zupełnie inne oblicze. To taki dr Jekyll i Mr Hyde. Nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka i nawet z najbliższymi buduje relacje oparte na kłamstwach.

Trzecia główna bohaterka "Zawsze warto" to Dorota (Katarzyna Zielińska), która całe swoje życie poświęciła i podporządkowała trójce dzieci i mężowi. Jednak cena jaką za to płaci jest bardzo wysoka. Dorota jest maltretowana psychicznie i fizycznie przez męża i nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu, pewnego dnia, zrobić pierwszy krok w stronę nowego lepszego życia.

Gwiazda "Zawsze warto" nago!

Zobacz skąd czerpie energię Katarzyna Zielińska

Ważna osoba w obsadzie nowego serialu "Zawsze warto" to Łukasz (Paweł Ławrynowicz) jest mężem Doroty, za którego wyszła jeszcze na studiach. Zabiera żonie pieniądze i ogranicza prawo do własnego życia... Poniża, by udowodnić, jak mało jest warta, a jak wiele zawdzięcza jemu. Prowadzi też podwójne życie…

Daniel (Hubert Kułacz) jest szefem banku, w którym Dorota podejmuje pracę. Jest pierwszym mężczyzną, który ją doceni i wyciągnie do niej pomocną dłoń. Od pierwszego spotkania jest pod wrażeniem umiejętności i osobowości Doroty. To pierwszy pozytywny w życiu Doroty męski bohater serialu "Zawsze warto"! Daniel to jeden z jej największych sprzymierzeńców w walce o nowe lepsze jutro. Czy znajdzie się w nim miejsce również dla niego?

3 kobiety w serialu"Zawsze warto" połączy... brutalny napad na stację benzynową! Marcin (Marcin Stępniak) to policjant, który prowadzi sprawę zabójstwa na stacji benzynowej. Szybko okazuje się, że Ada jest dla niego kimś więcej niż tylko świadkiem napadu. Kiedy ich znajomość wychodzi poza mury posterunku nie wie, że Ada kolejny raz nie gra czysto i bezinteresownie. 

Krzywy (Bartosz Obuchowicz) to w serialu "Zawsze warto" przyrodni brat Ady. Wychowywali się razem w domu dziecka. Ciągle wchodzi w konflikty z prawem. Po wyjściu z jednych problemów, ładuje się w kolejne. Brał udział w napadzie na stację benzynową!

W obsadzie serialu zobaczymy bohaterów, którzy przyczynili się do losów 3 bohaterek. Czy znajdzie się dla nich miejsce na nowej drodze życia Ady, Doroty i Marty?

W obsadzie serialu "Zawsze warto" kiedyś był ważny dla Marty, dziś tylko eks: Marek (Jacek Knap) jest byłym mężem Marty. Z jednej strony to wrażliwy, opiekuńczy, pragnący kochać mężczyzna. Nawet nie mając pracy, chce bezinteresownie pomóc Adzie w rozwikłaniu jej prawnych problemów. Z drugiej strony Marek zranił i porzucił dla mężczyzny Martę – kobietę, którą tyle lat kochał i planował z nią wspólną przyszłość…

Z kolei inny bohater serialu "Zawsze warto", Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) to brat Marty, prawnik, pracuje w kancelarii ojca. Wszystkie problemy i niepowodzenia topi w alkoholu, co powoli rujnuje jego życie prywatne i zawodowe. Dodatkowo jego małżeństwo przeżywa kryzys, żona ciągle wyjeżdża służbowo, a on praktycznie sam wychowuje syna.

Przypadkiem w życiu Marty - podobnie jak napad na stację - pojawi się w serialu "Zawsze warto" Jerzy Zajdel (Karol Dziuba). Zostanie on klientem Marty i najpierw połączą ich tylko sprawy zawodowe. Marta imponuje mu swoim profesjonalizmem. Potem Jerzy zaczyna zabiegać o względy Marty, a ich znajomość przeradza się w coś więcej…  

Wśród bohaterów "Zawsze warto" istotną role gra Maria Wardecka (Małgorzata Pieczyńska) - matka Marty i Rafała, żona Witolda. Jest przekonana, że tworzą idealną rodzinę i zgodne małżeństwo. Okazuje się jednak, że mąż, z którym właśnie odnawia ślub, prowadzi podwójne życie i nie jest takim ideałem, za którego go wszyscy uważają…

W "Zawsze warto" Aśka (Joanna Kuberska) to bratowa Marty, żona Rafała, z którym ma syna Antka (Stefan Wójcik). Ciągle nie ma jej w domu, bo jej praca wiąże się z częstymi wyjazdami za granicę, które staną się wkrótce przyczyną konfliktów w ich małżeństwie.

Jeszcze inna bohaterka "Zawsze warto" to Kasia (Joanna Balasz) – przyjaciółka Marty z liceum, matka dwójki dzieci. Stara się łączyć wychowywanie dzieci z pracą lekarza. Marta może na nią liczyć w każdej sytuacji.

Zawsze warto. Ada (Julia Wieniawa)
Autor: Polsat Zawsze warto. Ada (Julia Wieniawa)

Poza głównymi bohaterami serialu "Zawsze warto" w obsadzie zobaczymy też:

Ewę (Zofia Domalik), czyli przyjaciółkę Ady z domu dziecka. Dziewczyny są mocno związane i zawsze mogą na siebie liczyć. To Ewa, chcąc pomóc Adzie uwolnić się od długów, wprowadziła ją do świata prostytucji...

Obsada "Zawsze warto" byłaby uboższa bez Justyny (Barbara Kałużna). To opiekunka syna Ady – Doriana. Na początku nie ułatwia Adzie spotkań z synem, ale po czasie dostrzega jej starania, zaangażowanie i po czasie ich relacje się ocieplają.

Obsadę serialu uzupełniają bardzo istotni bohaterowie drugiego plany serialu "Zawsze warto". Są to:

- Dorian (Kamil Jaroszewski) – dziecko Ady.

- Patrycja (Dominika Pasternak) - kochanka Łukasza.

- Majka (Gabriela Świerczyńska), Igor (Maks Balcerowski), Iza (Tosia Litwiniak) - dzieci Doroty i Łukasza.

- Sebastian (Aleksy Komorowski) - partner Marka, fotograf.

 Najważniejsze osoby z obsady serialu "Zawsze warto" zobaczymy 4 września o godz. 21:05 w Polsacie!