Tureckie seriale

Zakazany owoc. Tak będzie wyglądał ślub Yildiz i Doğana. Zobacz zdjęcia z uroczystości

Yildiz poślubi Doğana, żeby zemścić się na Kumru i Cagatayu. Jeśli się pobierzemy, to oni nigdy nie będą szczęśliwi. Chcą założyć rodzinę, żeby zrobić nam na złość" – powie Doğan. "Skoro nie mogliśmy tego powstrzymać, to chociaż ich wkurzymy" – stwierdzi Yildiz i przyjmie propozycję Doğana. Poznajcie szczegóły.

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Yildiz i Doğan wezmą ślub!

Zakazany owoc. Yildiz i Doğan wezmą ślub!

Lista mężów Yildiz (Eda Ece) z serialu "Zakazany owoc" robi się coraz dłuższa. Przebojowa blondynka była już żoną Kemala, Halita Arguna i Cagataya Kuyucu, który zdradził ją z Kumru. Wkrótce ulubienica widzów po raz kolejny wyjdzie za mąż. Czwartym mężem Yildiz zostanie Doğan Yıldırım, czyli wpływowy biznesmen, który jest ojcem kochanki Cagataya!

Czytaj też: Wszystkie śluby Yildiz z "Zakazanego owocu". Ile razy wychodziła za mąż?

W 356. odcinku "Zakazanego owocu" Doğan ogłosi, że chce ożenić się z Yildiz, jednak upłynie trochę czasu zanim do tego dojdzie. Wkrótce Cagatay oświadczy się Kumru i para postanowi wziąć ślub. Nie będzie to na rękę ojcu dziewczyny, który szczerze nienawidzi Cagataya i chce się go raz na zawsze pozbyć. Gdy Doğan dowie się o ślubnych planach córki, postanowi utrzeć jej nosa, a pomoże mu w tym Yildiz. "Jeśli się pobierzemy, to oni nigdy nie będą szczęśliwi. Chcą założyć rodzinę, żeby zrobić nam na złość" – powie Doğan.

Skoro nie mogliśmy tego powstrzymać, to chociaż ich wkurzymy – stwierdzi Yildiz i przyjmie propozycję Doğana.

Wszystko skomplikuje się, gdy Kumru odkryje, że Cagatay jej tak naprawdę nie kocha. Wzburzona odwoła uroczystość zaślubin i pobiegnie wypłakać się do ojca, ale ten – niczego nieświadomy - będzie już po ślubie z Yildiz!

Czy Doğan unieważni małżeństwo z Yildiz, gdy dowie się, że Kumru odwołała swój ślub z Cagatayem? Nic z tych rzeczy! Biznesmen już od dłuższego czasu rozważał ślub z piękną blondynką.

Zobacz w galerii ZDJĘĆ, jak będzie wyglądał ślub Yildiz i Doğana.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.
Listen on Spreaker.
Najnowsze