Tureckie seriale

Zakazany owoc, odcinek 356. Dogan chce poślubić Yildiz! Powie o tym publicznie! Streszczenie odcinka [1.12.2023]

Czy Yildiz zostanie żoną Doğana, który jest ojcem kochanki Cagataya? Wszystko na to wskazuje! Biznesmen nie omieszka o tym wspomnieć podczas publicznego wystąpienia! Oto, co wydarzy się w 356. odcinku serialu "Zakazany owoc".

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" 356. Przeczytaj streszczenie odcinka
  2. Kiedy oglądać 356. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Pisaliśmy już o tym, że Feyza powiedziała Cagatayowi, że jest ojcem jej dziecka. Teraz oboje chcą zrobić Atlasowi testy DNA. Czy wyniki testów genetycznych potwierdzą, że kobieta pięć lat temu urodziła syna Cagataya? W 356. odcinku "Zakazanego owocu" Doğan pójdzie na całość i ogłosi publicznie, że chce ożenić się z Yildiz! Jak na to wyznanie zareaguje blondynka?

"Zakazany owoc" 356. Przeczytaj streszczenie odcinka

Ender dowiaduje się od Ajsel, że ta widziała Cagataya z Feyzą. Dogan wygłasza publicznie oświadczenie, że chce poślubić Yildiz. Dzięki pomocy Omera Cagatay wpłaca konieczną kwotę i wraca do firmy. Razem z Feyzą postanawia zrobić Atlasowi test DNA.

Czytaj też: Zakazany owoc. Tak będzie wyglądał ślub Yildiz i Doğana. Pobiorą się, żeby się zemścić

Kiedy oglądać 356. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Emisja 356. odcinka tureckiego serialu "Zakazany owoc" w piątek, 1 grudnia, o godz. 17:15. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz najnowsze zdjęcia z serialu "Zakazany owoc" w naszej galerii.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" będzie Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Listen on Spreaker.
Najnowsze