Tureckie seriale

Zakazany owoc odc. 363. Triumf Ender podczas noworocznej imprezy. Tyle lat na to czekała! [12.12.2023]

Ender zatriumfuje w 363. odcinku serialu "Zakazany owoc"! Przebiegła brunetka w końcu dopnie swego i z pomocą Dogana zostanie dyrektorką w firmie. Noworoczna impreza to świetna okazja, aby powierzyć Ender nową funkcję. Zobaczcie, co zaplanuje dla niej ojciec Kumru.

Spis treści

  1. "Zakazany owoc". Ender nową dyrektorką koncernu!
  2. "Zakazany owoc" 363. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 363. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

"Zakazany owoc". Ender nową dyrektorką koncernu!

Ender (w tej roli Şevval Sam) od lat marzyła, aby przejąć władzę w firmie, a posada dyrektorki spędzała jej sen z powiek. Wkrótce ziści się jej pragnienie! Dogan zorganizuje w firmie noworoczne spotkanie. W pewnym momencie zaprosi na scenę Ender i ogłosi, że to właśnie ona została nowym dyrektorem wykonawczym holdingu.

Dobry wieczór wszystkim. Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że wchodzę w nowym rok z nowym stanowiskiem. Chcę obiecać, że zrobię wszystko, aby nasza firma rozkwitała i odnosiła kolejne sukcesy – powie Ender.

Czytaj też: Zakazany owoc. Wszystkie śluby Yildiz. Ilu mężów miała?

To jeszcze nie wszystko! Podczas noworocznej imprezy Dogan zaaprobuje małżeństwo Kumru z Omerem! "Jeśli będzie mi dane, w nowym roku zorganizujemy wesele mojej ukochanej córki i Omera" – powie a Cagatay wytrzeszczy na niego oczy! Co będzie dalej?

"Zakazany owoc" 363. Przeczytaj streszczenie odcinka

Podczas noworocznej imprezy w firmie Dogan ogłasza, że Ender została dyrektorką. Do Yildiz dociera informacja, że Cagatay i Feyza mają razem syna. Dogan nie ma nic przeciwko temu, by Kumru poślubiła Omera. Feyza na polecenie Cagataya ma odejść z firmy. Dogan i Kumru poznają rodzinę Omera.

Polecamy: Tak Yildiz utrze nosa niewiernemu mężowi. W sukni ślubnej wyprawi przyjęcie!

Kiedy oglądać 363. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Emisja 363. odcinka tureckiego serialu "Zakazany owoc" we wtorek, 12 grudnia, o godz. 17:15. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 363 w naszej galerii.

"Zakazany owoc" – o czym jest turecki serial?

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

Czytaj też: Zakazany owoc. Tak będzie wyglądał ślub Yildiz i Doğana. Pobiorą się, żeby się zemścić

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" będzie Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Listen on Spreaker.
Najnowsze