Tureckie seriale

Zakazany owoc. Ślub i śmierć Doğana na chwilę przed wielkim finałem! Streszczenie odcinka 501 (16.07.2024) - ZDJĘCIA

Serial "Zakazany owoc" zbliża się ku końcowi. Wkrótce TVP wyemituje ostatni odcinek telenoweli, ale zanim to nastąpi zobacz w naszej galerii ZDJĘĆ, co wydarzy się w 501. odcinku "Zakazanego owocu". To tragiczne wydarzenie zrujnuje ślubne plany Yildiz i Doğana i na zawsze ich rozdzieli.

Spis treści

  1. Zakazany owoc koniec. Kiedy koniec?
  2. Zakazany owoc. Kumru wychodzi za mąż. Jej ojciec umiera!
  3. Zakazany owoc odc. 501. Przeczytaj streszczenie odcinka
  4. Kiedy oglądać 501. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc koniec. Kiedy koniec?

Ostatni odcinek serialu "Zakazany owoc" zostanie pokazany w TVP już w środę, 17 lipca 2024 r. o godz. 17:15. Co wydarzy się na chwilę przed finałem? Radość i łzy smutku – tak można podsumować przedostatni epizod słynnej tureckiej telenoweli. Widzowie zobaczą ślub Kumru i Canera i… śmierć ukochanego Yildiz, Doğana Yıldırıma.

Polecamy: Tak będzie wyglądać ostatnia rozmowa Yildiz i Ender. Wzruszające pożegnanie!

Zakazany owoc. Kumru wychodzi za mąż. Jej ojciec umiera!

Na chwilę przed wielkim finałem "Zakazanego owocu", Doğan wyda córkę za mąż. Kumru poślubi Canera, czyli brata Ender. "Kumru w końcu znalazła szczęście. Będziecie mieć dziecko, będziecie rodziną" – powie Doğan w rozmowie z Canerem i doda: "Mam tylko jedno życzenie, niech to trwa całe życie. Małżeństwo jest trudne, uczucia mogą się zmieniać z biegiem lat, ale chcę, żeby moja córka była szczęśliwa. Jeśli ona będzie to ja również" – pouczy zięcia biznesmen.

Ślub Kumru i Canera będzie wyjątkowy – tego dnia "evet" powiedzą sobie także Emir i jego ukochana oraz Sedai ze swoją partnerką. Niestety, niedługo po ślubie dojdzie do tragedii. Doğan umrze na zawał serca w przedostatnim odcinku serialu "Zakazany owoc".

Zobacz także: Zakazany owoc. Niesamowite metamorfozy Yildiz i Ender! Tak się zmienią na koniec serialu

Zakazany owoc odc. 501. Przeczytaj streszczenie odcinka

Caner i Kumru, Emir i Sibel oraz Sedahi i Elif wstępują w związki małżeńskie. Dogan umiera nagle na serce. Po upłynięciu dwóch lat Zeynep i Ata mieszkają z córeczką w Nowym Jorku, a Kumru jest w ciąży z Canerem. Tymczasem Ender namawia Yildiz na wspólny wypad do Mediolanu. Chce wyrwać ją w końcu z żałoby.

Kiedy oglądać 501. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Emisja 501. odcinka tureckiego serialu "Zakazany owoc" we wtorek, 16 lipca, o godz. 17:15. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

Przeczytaj także: To już koniec serialu Zakazany owoc. Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

Listen on Spreaker.
Najnowsze