Wpadka w Stuleciu Winnych! Chodzi o córkę Michelle. Fani pokazali twarde dowody! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Wpadka w Stuleciu Winnych! Chodzi o córkę Michelle. Fani pokazali twarde dowody! - ZDJĘCIA

Wpadka w Stuleciu Winnych! Chodzi o córkę Michelle. Fani pokazali twarde dowody! - ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" produkcja zaliczyła niezłą wpadkę! Fani serialu - jak zwykle czujni i niezastąpieni - wyłapali jeden szczegół. Hania (Maja Burzyńska), córka Michelle (Maria Pawłowska) i Janusza (Paweł Małaszyński) rośnie "jak na drożdżach". Dziewczynka nadrobiła w kilka odcinków kilka lat życia i "dogoniła" córki Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz). Co się stało w 4 sezonie sagi rodu Winnych? Dlaczego nastolatki Julia (Nadia Głazińska) i Ula (Sabina Bendarz) nie rosną i wyglądają prawie tak samo, jak wtedy, kiedy brały komunię? Sprawdź koniecznie co ustalili fani i zobacz wielką wpadkę w GALERII ZDJĘĆ!

Fani znaleźli wpadkę w "Stuleciu Winnych 4"! Dlaczego bliźniaczki nie rosną?  

W "Stuleciu Winnych 4" na świat przyszła mała Hania, owoc miłości Michelle i Janusza. Najmłodsza w serialu dziewczynka szybko "urosła" i z niemowlęcia stała się kilkuletnią pannicą. Tylko dlaczego dogoniła bliźniaczki Basi i Tomka? 

Julia (Nadia Głazińska) i Ula (Sabina Bendarz) w "Stuleciu Winnych 4" w ogóle się nie zmieniają. Kiedy szły do komunii w latach 70-tych wyglądały zupełnie tak samo jak teraz, w latach 80-tych. Jak to możliwe, że młodsza o 9 lata Hania "dogoniła" ich wiekiem i wyglądem?

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Czujni widzowie "Stulecia Winnych szybko wyłapali tę wpadkę. W licznych komentarzach w grupie fanowskiej na portalu Facebook - "Stulecie Winnych: Dyskusja". Zobacz, co ustalili!

- Niedługo Hanka dogoni wiekiem Ulkę i Julkę

- No to jest dziwne.. bo jak Michelle była w ciąży to dziewczynki były u Komunii ? czyli to jakieś 9 lat różnicy a wyglądają jakby dzieliło je 4.

- Szkoda ze nie przywiązali uwagi do różnicy między dzieci Ula i Basia są starsze o +/-12 lat od Hani a w filmie wygląda jak by z 5/6 lat

- Dokładnie. Bliźniaczki są bliżej wieku Małgosi ? a wyglądają na dużo młodsze. A Hanka znowu za duża się wydaje

- 9 lat różnicy ????

Zdaniem fanów to nie pierwszy raz, kiedy produkcja "Stulecia Winnych" lekko podchodzi do kwestii wieku serialowych dzieci. 

- Tak sama jak Małgoska i Kasia prawie w tym samym wieku a innym matka i córka

- Tak samo jak Michał dogonił Ewę

Faktem jest, że dzieci rosną w różnym tempie i czasem wydaje się, że jedno rośnie szybciej. W"Stuleciu Winnych 4" czas płynie szybciej, odcinki dzieli kilka lat życia rodziny. Jednak faktycznie Jula i Ula powinny już być nastolatkami, w to wciąż małe dziewczynki, które wyglądają na niewiele starsze od córki Michelle i Janusza - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4 nastąpi wcześniej! Wszystko przez zmianę emisji 50 odcinka

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze