Stulecie Winnych

W Stuleciu Winnych grała ukochaną wnuczkę Władka, Michelle. Teraz Maria Pawłowska zmieniła się nie do poznania – ZDJĘCIA

Michelle w "Stuleciu Winnych" pokochali wszyscy. Władek (Arkadiusz Janiczek) był zachwycony śliczną i dobrą wnuczką (Maria Pawłowska), która była dla niego najlepszą pociechą po śmierci ukochanej Kazi (Katarzyna Kwiatkowska). Wychowana we Francji córka Damiana (Paweł Okraska) Michelle zaskoczyła Winnych decyzją o pozostaniu na zawsze w Polsce. Tu poznała i pokochała Janusza (Paweł Małaszyński), który dla niej zerwał więzi z toksyczną matką, Hanką Gołębianką (Magdalena Kuta). Michelle zaangażowała się w polską walkę z komunistycznym reżimem i wyszła z tego wszystkiego zwycięsko! Dziś losy 5 sezonu "Stulecia Winnych" są mocno niepewne, więc nie wiadomo, czy kiedykolwiek zobaczymy jeszcze Michelle na ekranie. Tymczasem grająca ją gwiazda zmieniła się nie do poznania - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych. Tak się zmieniła kochana Michelle! Czy zobaczymy ją jeszcze w Brwinowie?

"Stulecie Winnych" zakończyło się na 100. urodzinach Władka w finale 4 sezonu. Niestety, wbrew zapowiedziom Arkadiusza Janiczka, że 5 sezon opowie o początku rodu Winnych, nic nie zapowiada, aby kolejna odsłona serii w ogóle miała powstać. Więcej na temat powiedziała nam Ałbena Grabowska, autorka powieści "Stulecie Winnych". To właśnie na podstawie tej lektury powstał hitowy serial TVP1, ale zakończył się w środku 3 tomu. Fani wypatrują wieści, że gwiazdy jednak wejdą na plan nowej odsłony serialu, a tymczasem część z nich bardzo się zmieniła!

Michelle pojawiła się w ostatnim, 4 sezonie "Stulecia Winnych". Córka Damiana i wnuczka Władka rzuciła wygodne życie, aby walczyć o ojczyznę, której nie znała. Spotkała ją za to wielka nagroda - miłość Janusza nie ma sobie równych, nie tylko w tym serialu. 

Dziś Maria Pawłowska nie przypomina już walecznej Michelle ze "Stulecia Winnych". Gwiazda jeszcze wypiękniała i cieszy się nowymi propozycjami ról. Czy zobaczymy ją jeszcze kiedyś w roli wnuczki Władka i ukochanej żony Janusza?

Nie przegap: QUIZ. Cała prawda o Mostowiakach w M jak miłość. Jak dobrze ich znasz? Nie przyznawaj się do wyniku poniżej 10 punktów!

Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Michelle na ślubie z Januszem pozna okrutną prawdę o szantażu Gołębianki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze