Stulecie Winnych

Tylko u nas! Stulecie Winnych. Ałbena Grabowska zdradza, co z 5 sezonem serialu! Piotr Rogucki też ma nowe wieści

Fani "Stulecia Winnych" wyczekują nowych wieści na temat kontynuacji serialu. Przed nami 5 sezon, w którym według wszystkich informacji, mamy zobaczyć początek rodu Winnych. Tymczasem Ałbena Grabowska autorka sagi "Stulecie Winnych" zdradziła nam, co tak naprawdę dzieje się z 5 sezonem "Stulecia Winnych"! Serialowy Ryszard, Piotr Rogucki również uchylił rąbka tajemnicy na temat losów kolejnej odsłony serii. Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych. Będzie 5 sezon? Tylko u nas Ałbena Grabowska zdradza szczegóły!

"Stulecie Winnych 5" to najdłużej wyczekiwany przez fanów serial. Zamiast nowych odcinków sagi rodu Winnych obejrzeliśmy już w niedzielne wieczory "Dom pod Dwoma Orłami" i "Polowanie na ćmy". A nadal nie ma żadnych wieści na temat produkcji 5 serii "Stulecia Winnych". W lipcu 2022 roku grający serialowego Władka Arkadiusz Janiczek narobił wszystkim apetytów na kontynuację, zdradzając, że będzie opowiadała o początkach rodu i rozkwicie miłości młodziutkiej Broni (Kinga Preis) i Antoniego (Roman Gancarczyk). Czy twórczyni powieści, na podstawie której kręcony jest serial potwierdza te informacje?   

Brak informacji na temat losów w "Stulecie Winnych 5" przedłuża się, a fani dowiadują się, że decyzja w sprawie kręcenie nowych odcinków sagi jeszcze nie zapadła w TVP. Zapytaliśmy najlepiej poinformowaną w tej sprawie twórczynię "Stulecie Winnych", Ałbenę Grabowską jak jest naprawdę.   

- Niestety nic na ten temat nie wiem. Wciąż próbujemy się przebić w TVP z gotowym scenariuszem. I na dzień dzisiejszy nie ma takiej decyzji ze 5 sezon powstaje. Wszyscy byśmy chcieli. Ja najbardziej. Proszę mi wierzyć.

Tymczasem Piotr Rogucki, grający Ryszarda Borkowskiego w "Stulecie Winnych" oznajmił, że 5 sezon na pewno będzie, tyle że bez niego!

- Fani kochali i kochają "Stulecie Winnych"! Będzie następny sezon! Nie wiesz o tym? Mnie nie będzie w tym sezonie. Nie będę zdradzał tajemnic, na czym to może polegać. Ale będzie! - zdradził Piotr Rogucki w rozmowie z "Faktem" w kwietniu 2023 roku, 

- Chociaż może Piotr wie coś więcej 😎 - skomentowała wywiad Roguckiego Ałbena Grabowska. 

Pozostaje nam mieć nadzieję i trzymać kciuki, aby decyzja TVP o wejściu aktorów na plan 5 sezonu "Stulecia Winnych" zapadła jak najprędzej. O wszystkich newsach na ten temat będziemy informowali na bieżąco. 

Nie przegap: Stulecie Winnych. Miłości życia Stanisława Winnego znowu razem! Losy 5 sezonu wciąż niepewne

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze