Stulecie Winnych

Stulecie Winnych. Miłości życia Stanisława Winnego znowu razem! Losy 5 sezonu wciąż niepewne

Fani "Stulecia Winnych" znaleźli na profilach gwiazd serialu na Instagramie wspaniałą niespodziankę! Dwie miłości życia Stanisław Winnego (Jan Wieczorkowski) - Katarzyna (Zuzanna Lit) i Andzia (Barbara Wypych) wrzuciły wspólne ZDJĘCIE! Czy to oznacza, że aktorzy wracają na plan "Stulecia Winnych" i można spodziewać się nowych odcinków 5 sezonu serialu jesienią? Niestety, aż tak prosto nie jest. TVP nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji o kontynuacji "Stulecia Winnych". Sprawdź, co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych. Andzia i Katarzyna Winne znowu razem! Czy będzie 5 sezon? 

Fani "Stulecie Winnych" nie pogodzili się z faktem, że serial zniknął z anteny TVP1 i nie ma żadnych nowych wieści na temat 5 sezonu. Kiedy zakończył się 4sezon serialu pojawiła się wiadomość, że kolejna seria opowie o początkach rodu Winnych. Mieliśmy zobaczyć na ekranie, jak młodziutka Bronia zakochuje się w zdunie Antonim i razem tworzą ród, który pokochali Polacy. Jednak aktorzy nie weszli na plan, nadal nie wiadomo, kto miałby zagrać młodych Winnych. Fanów cieszy więc każda wiadomość, która daje nadzieję na kontynuację!

- Kiedy 5 sezon? - dopytują fani serialu w grupach "Stulecia Winnych" na Facebooku.  

Kiedy na oficjalnych profilach gwiazda "Stulecia Winnych" - Barbary Wypych i Zuzanny Lit pojawiło się ich wspólne ZDJĘCIE, fani ucieszyli się, że może to "pierwsza jaskółka" nowego sezonu serialu. Aktorki grały dwie wielkie miłości Stanisława - Katarzynę i Andzię. Jak doszło do ich ponownego spotkania?

Niestety, prawda jest taka, że Katarzyna i Andzia ze "Stulecia Winnych" spotkały się poza planem i nie wiadomo, czy miałyby dostać role w 5 serii. Obsada młodych Winnych i ich dzieci nadal pozostaje tajemnicą produkcji i nie wiadomo nawet, czy już zapadły ostateczne decyzje w tej sprawie. Wszyscy czekają na to, co zadecyduje zarząd TVP w sprawie kontynuacji serii!

W grupie "Stulecie Winnych - Dyskusja" pojawiła się informacja, że nadal nie ma pewności, czy zobaczymy jeszcze historię rodu Winnych w TVP. - Ważne! TVP nie podjęło jeszcze decyzji, czy powstanie 5 sezon "Stulecia Winnych"!

- Oglądalność spadła wraz z rozpoczęciem 3 sezonu i myślę, że kluczową była wymiana głównych aktorek. Weronika Humaj i Karolina Bacia stanowiły trzon serialu i mimo, że ich nastepczynie poradziły sobie bardzo dobrze, to jednak wielu widzów po tej zmianie ochłodziło swój stosunek do serialu. Poza tym straszne gonienie z akcją do przodu i mnogość wątków też zadziałało na minus. To takie moje subiektywne zdanie. Czwarty sezon już wszedł jak gąbka ponieważ już każdy przyzwyczaił się do nowych aktorów - fani dociekają przyczyn braku decyzji TVP w sprawie kontynuacji serialu. 

- 5 sezon to nie sezon 20, powinni go zrobić z szacunku do widzów i jako zamknięcie sagi!

- Ja wciąż czekam! Bardzo szkoda!!

- Serial jest na podstawie książki, której akcja kończy się w 2014 więc byłoby na czym oprzeć fabułę a nie tylko na umieraniu kolejnych ludzi 🙂

- Jak się zaczyna film to trzeba go skończyć a nie przerywać w trakcie. Czekamy na kolejne sezony

- To kiedy ją w końcu podejmą? Jeszcze nie skończył się 1 sezon Polowanie na ćmy, a już wiadomo, że będzie następny. A tu co?

- Podejrzewam, że TVP zwleka z decyzją o "Stuleciu" dlatego bo 3 i 4 sezon nie odniosł już takiego spektakularnego sukcesu jak przy 1 i 2 sezonie.

- To w ogóle będzie 5 sezon, czy czwarty był definitywnie ostatnim?

- Stulecie było pięknym serialem natomiast Polowanie już tak nie wciąga...

Czy gwiazdy wejdą na plan "Stulecie Winnych 5" przekonamy się niebawem, a my będziemy informowali na bieżąco o decyzjach TVP w tej sprawie. Na razie przypominamy wielkie miłości Stanisława w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Polowanie na ćmy, sezon 2. Czy będą nowe odcinki hitu TVP1? - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze

Materiał sponsorowany