Świat według Kiepskich. Smutny koniec serialu po śmierci Paździocha i Boczka. Znamy datę premiery ostatniego sezonu!

i

Autor: Polsat Świat według Kiepskich. Smutny koniec serialu po śmierci Paździocha i Boczka. Znamy datę premiery ostatniego sezonu!

Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich. Smutny koniec serialu po śmierci Paździocha i Boczka. Znamy datę premiery ostatniego sezonu!

2022-08-10 8:58

Polsat wyemituje ostatni sezon serialu "Świat według Kiepskich", który bił rekordy oglądalności od pierwszego odcinka, który swoją emisję miał jeszcze w 1999 r. Widzowie pokochali losy szalonej rodziny Kiepskich, ale całkiem niedawno przekazano smutną wiadomość o zaprzestaniu kręcenia kolejnych odcinków. Od sierpnia 2022 r. będzie można zobaczyć ostatni sezon "Świata według Kiepskich", w którym nie pojawią się Boczek (śp. Dariusz Gnatowski) i Marian Paździoch (śp. Ryszard Kotys). Data premiery ostatnich odcinków hitu Polsatu jest już znana!

Koniec serialu "Świat według Kiepskich". Polsat wyemituje ostatnie odcinki

Pilotażowe odcinki "Świata według Kiepskich" wyemitowano jeszcze w 1999 r. i od tamtej pory serial bił rekordy popularności. Najmocniejszą stroną produkcji była zgrana ekipa aktorów, którzy rewelacyjnie wcielali się w postaci Ferdka (Andrzej Grabowski), Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka), Boczka czy Paździocha. Niestety szybko rozprzestrzeniły się tragiczne wieści o śmierci głównych aktorów, bez których serial traci na wartości. Dariusz Gnatowski zmarł w 2020 r., a Ryszard Kotys na początku 2021 r. 

Polsat zdecydował się jednak na nakręcenie ostatniego sezonu "Świata według Kiepskich". Sceny powstawały na początku 2021 r. i z oczywistych względów widzowie nie zobaczą w nowych odcinkach Boczka oraz Paździocha. Na ekranie pojawią się natomiast Ferdek, Halinka, Waldek (Bartosz Żukowski) czy Mariola (Barbara Mularczyk).

Przeczytaj też: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Kiedy i gdzie oglądać ostatni sezon "Świata według Kiepskich"?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl ostatnie odcinki "Świata według Kiepskich" pojawią się od poniedziałku 29 sierpnia, na ekranie Polsatu. Nowe wątki i powracający bohaterowie raz jeszcze rozbawią widzów, ale po nadchodzącym sezonie, nie planowana jest kontynuacja. 

- Telewizja Polsat nie planuje kontynuacji „Świata według Kiepskich”. - W sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami. Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go - podaje portal Wirtualnemedia.pl słowa Niny Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze