Świat według Kiepskich, odcinek 556 - opis, streszczenie: Zamach na Ferdka?

2020-03-28 15:04 oprac. Ag
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka)
Autor: ATM Grupa/ Grzegorz Gołębiowski Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halina ( Marzena Kipiel-Sztuka)

"Świat według Kiepskich" odcinek 556 nowego sezonu w sobotę, 28.03.2020, o godz. 19.30 w Polsacie. "Świat według Kiepskich" odcinek 556 streszczenie - Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) oglądają amerykański film sensacyjny o zamachu na prezydenta. Pod jego wpływem Ferdkowi zaczyna się wydawać, że ktoś czyha na jego życie. Jego obawy spotykają się z ogólnym niezrozumieniem, a nawet rozbawieniem otoczenia.

Jednak ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że Ferdek faktycznie jest poszukiwany przez oddział amerykańskiego Delta Force, który chce pozyskać od niego plany pewnej nieskomplikowanej broni wymyślonej w dzieciństwie. W zamian za skrupulatnie wykonane szkiców oferują walizkę dolarów.

Halinka jest pod ogromnym wrażeniem wiedzy i zaangażowania męża w projekt. Ferdek niestety boryka się z problemem blokady twórczej. Po rozmowie z sąsiadem dochodzi do wniosku, że potrzebuje wyzwalacza, który uwolni jego umysł i pozwoli skupić się na pracy. Najlepszym lekarstwem okazuje się alkohol, którym gościnny Kiepski częstuje amerykańskich żołnierzy.

W roli żołnierza armii US wystąpi Piotr Stramowski.

Najnowsze