Stulecie winnych. Jan Wieczorkowski i inni aktorzy z M jak miłość w nowym serialu TVP! Kiedy premiera?

2018-06-29 14:45 Ag

"Stulecie winnych" z obsadą z "M jak miłość"! Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu historycznego, który na zlecenie TVP realizuje firma Endemol Shine Polska. Wśród gwiazd "Stulecia winnych" nazwiska aktorów znanych m.in. z "M jak miłość": Jan Wieczorkowski, Barbara Wypych czy Katarzyna Kwiatkowska. O czym będzie serial "Stulecie winnych" i kiedy premiera w TVP?

"Stulecie winnych" - obsada serialu, kto zagra?

"Stulecie winnych" to obok serialu "Drogi wolności" i telenoweli "Korona królów" kolejna historyczna produkcja, która trafi na antenę Telewizji Polskiej. Na razie jednak nie wiadomo czy będzie emitowana w Jedynce czy w Dwójce. Producent Endemol Shine Polska nie dogadał się jeszcze z władzami TVP na temat szczegółów emisji.

Mimo to realizacja ruszyła pełną parą już pod koniec maja. Pierwszy klaps na planie "Stulecia winnych" oznacza, że są już pierwsze ujęcia zza kulis. Przed aktorami więc pracowite wakacje. Zwłaszcza dla gwiazd, które grają też w innych serialach, np. w "M jak miłość".

//towideo.pl/embed/NTA5Mzg=

W obsadzie "Stulecia winnych" znaleźli się znani z tej produkcji aktorzy: Jan Wieczorkowski, czyli Jacek, Barbara Wypych - policjantka Sonia oraz Katarzyna Kwiatkowska, która pojawi się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018 w roli członka rodziny Artura Rogowskiego (Robert Moskwa).

Oprócz nich w "Stuleciu winnych" zagrają tak znane twarze jak: Kinga Preis, Olaf Lubaszenko i Rafał Królikowski 

O czym jest serial "Stulecie winnych"?

"Stulecie winnych" to serial historyczny na motywach powieści Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem.
Przedstawi losy zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, która została wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja rozpocznie się z chwilą wybuchu I. wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych.

Najnowsze