Stulecie Winnych 4. Wiemy kto po śmierci Stanisława zostanie głową rodziny! Co na to jego żona? Wyciekły niesamowite zdjęcia z planu - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4. Wiemy kto po śmierci Stanisława zostanie głową rodziny! Co na to jego żona? Wyciekły niesamowite zdjęcia z planu - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Wiemy kto po śmierci Stanisława zostanie głową rodziny! Co na to jego żona? Wyciekły niesamowite zdjęcia z planu - ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" Stanisław (Jan Wieczorkowski) w niezwykle dramatycznych okolicznościach umrze. Ciemna, zimna noc wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia 1981 roku najpierw przyprawi o zawał Andzię (Barbara Wypych) , a jej ukochanemu mężowi serce stanie podczas poszukiwań pomocy dla niej. Tak to przynajmniej wygląda w 3 tomie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych" i prawdopodobnie zobaczymy to na ekranie w serialu. Taka jest kolej rzeczy, że najstarsi odchodzą, młodzi zajmują ich miejsca. Wyciekły materiały z planu, na których widać kto zostanie głową rodziny po odejściu Stanisława - zobacz w GALERII ZDJĘĆ! Czy powie na to żona następcy? Sprawdź co już wiemy!

"Stulecie Winnych 4". Kto zastąpi Stanisława na miejscu głowy rodziny? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" niestety pożegnamy się z kolejnymi bohaterami. Stanisław i Andzia odejdą z tego świata tej samej nocy w momencie wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Tych cudownych ludzi niełatwo będzie zstąpić, ale twórcy serialu, podobnie jak autorka powieści, na pewno wzięli to pod uwagę.... Na miejscu Stanisława rodziną pokieruje niezwykle odważny potomek, dla którego ojczyzna i rodzina to najwyższe wartości!

Młody aktor "Stulecia Winnych", który chwali się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, upodabniającym go do Stanisława gra jednego z najbardziej odważnych bohaterów tej historii! Chłopak, który przyszedł na świat z wielkiej miłości,  w 4 sezonie serialu z równie wielkiej miłości się ożeni! Jego wybranka również pochodzi z rodziny z wielkimi tradycjami, o podobnych do Winnych wartościach. Czy już domyślacie się, kto zastąpi wszystkim Bronię, Stanisława i Andzię Winnych?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Magda umiera? Budzyński w szpitalu dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

Na ZDJĘCIACH, które wyciekły z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych" widzimy dwóch bohaterów w podobnych kaszkietach i z wąsem. Są uderzająco podobni!

- Jak będę duży to chce być taki jak dziadek - napisał żartobliwie Marcin Franc w poście pod ZDJĘCIEM na Instagramie.

Tak, to właśnie serialowy Michał junior w "Stuleciu Winnych 4", syn Ani (Weronika Humaj/Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski) szykuje się na godnego następcę Stanisława! To właśnie on jako pierwszy ruszył na bój o ojczyznę podczas mrocznych lat 60-tych ub.w. i narażał życie podczas ostrych zamieszek na Uniwersytecie Warszawskim.

Michał junior w 3 sezonie "Stulecia Winnych" wyjechał do pracy w Gdyni, gdzie związał się z piękna i mądrą Agnieszką (Ina Sobala). Dziewczyna również pochodzi z dobrej rodziny z tradycjami i naszym zdaniem na pewno będzie szczęśliwa, jeżeli Winni uhonorują ją w swoim gronie miejscem do tej pory należnym Broni (Kinga Preiss) i Andzi Winnym. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - WIDEO

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Sonda
Czy Michał i Agnieszka w "Stuleciu Winnych 4" godnie zastąpią Stanisława i Andzię?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze