Stulecie Winnych 4: Wielkie szczęście Andzi tuż przed śmiercią. Dzięki niemu odzyska nadzieję - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 4: Wielkie szczęście Andzi tuż przed śmiercią. Dzięki niemu odzyska nadzieję - ZDJĘCIA, WIDEO

Stulecie Winnych 4: Wielkie szczęście Andzi tuż przed śmiercią. Dzięki niemu odzyska nadzieję - ZDJĘCIA, WIDEO

Andzię w "Stuleciu Winnych" tuż przed śmiercią czeka wielkie, niespodziewane szczęście! Do Polski wróci jej dawno nie widziany, ukochany syn, młodszy brat Benka (Bartłomiej Kotschedoff). Jak pamiętamy mąż Ewy (Sonia Mietielica) zginął w zamachu bombowym w Izraelu w 3 sezonie "Stulecia Winnych" i wówczas wydawało się, że Andzia (Barbara Wypych) umrze z rozpaczy. W 4 odsłonie serialu rozpacz matki ukoi młodszy Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), który osiedli się w życiu Winnych i w Polsce na dobre, odnajdzie tu nawet miłość! To dzięki niemu Andzia (Barbara Wypych) umrze szczęśliwa. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ szczęśliwą Andzię z synem!

"Stulecie Winnych 4". Powrót syna uszczęśliwi Andzię przed śmiercią 

Po kilku rozłąki w "Stuleciu Winnych 4" do Andzi wróci młodszy syn, Jerzyk. Rozpacz Andzi w finale 3 sezonu zapamiętali wszyscy - wydawało się już, że żona Stanisława (Jan Wieczorkowski) już nigdy nie pozbiera się po tej stracie. Ale jednak - kiedy zobaczy Jerzyka w jej sercu znów zagoszczą radość i nadzieja! W dodatku Jerzyk u boku rodziny znajdzie wielką miłość swojego życia!

Jerzyk pojawia się w Brwinowie nagle, jest takim nieoczekiwanym gościem. Powraca po wielu latach banicji na obczyźnie. Przyjeżdża z południa Europy, czyli z Włoch i chyba na dobre zagości w domu Stanisława i Andzi. Powraca z odłożonymi pieniędzmi, bo jest szalenie przedsiębiorczym człowiekiem, i chce sobie tutaj w Polsce ułożyć życie na nowe, znaleźć miłość swojego życia, a przy okazji wspomóc rodzinę w trudnych, ciężkich czasach. Wiadomo, że rodzina Winnych kocha i przygarnia wszystkich, więc przyjmuje Jerzyka bardzo serdecznie - ujawnia prawdę o swoi bohaterze, grający go Andrzej Andrzejewski. Jak przyjmie go rodzina Winnych w 4 sezonie serialu?

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

Na materiale WIDEO z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych" widzimy Jerzyka jako pełnoprawnego członka rodziny. To on jest zawsze blisko mamy i ojczyma, Stanisława. Potwierdza to, grający go aktor. 

- Jerzyk staje się członkiem tej Winnej wspólnoty w stu procentach. Muszę powiedzieć, że ja, jako aktor - Andrzej Andrzejewski, który nie śledził serialu - poznaję to rozłożyste drzewo genealogiczne dzięki Uli Grabowskiej, która jest świetnie przygotowana merytorycznie pod każdym względem do pracy na planie. Dzięki niej już się troszkę orientuję w relacjach, koligacjach rodzinnych, ale nie ukrywam, że początki były bardzo trudne, bo zaczynaliśmy od scen rodzinnych, zbiorowych i zawsze pytałem Ulę - 'kto to jest dla mnie?' - dodaje z uśmiechem aktor.

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w finale "Stulecia Winnych" Andzia i Stanisław umrą jednej, ponurej nocy. Ale zanim do tego dojdzie Jerzyk rozpromieni ostatnie lata życia swojej ukochanej mamy!

Zobacz także: Ślub gwiazd M jak miłość. Maurycy Popiel żeni się z aktorką, która też gra w serialu! To będzie sekretny ślub - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie na zawsze! Do Andzi wróci ukochany syn. Zobacz WIDEO z planu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze