Stulecie Winnych 4. Tak będzie wyglądał Stanisław tuż przed śmiercią! Nie ma z nim Andzi

2021-10-21 15:37
Stulecie Winnych 4. Tak będzie wyglądał Stanisław tuż przed śmiercią! Nie ma z nim Andzi
Autor: MATERIAŁY PRASOWE TVP Stulecie Winnych 4. Tak będzie wyglądał Stanisław tuż przed śmiercią! Nie ma z nim Andzi

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" pożegnamy bardzo ważnych bohaterów. Jeżeli scenariusz serialu będzie napisany w zgodzie z 3 tomem powieści Ałbeny Grabowskiej, Stanisław (Jan Wieczorkowski) umrze tragicznie w noc wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Pisaliśmy o tym jako pierwsi - Winny będzie rozpaczliwie poszukiwał ratunku dla ukochanej Andzi (Barbara Wypych), która zasłabnie na wieść o straszliwych wydarzeniach 13 grudnia. Brak telefonu i wojsko na ulicach uniemożliwią Stanisławowi sprowadzenia pomocy na czas i zakochani Winni umrą tragicznie i samotnie. Co dokładnie wiemy o dramatycznym pożegnaniu Stanisława i Andzi w "Stuleciu Winnych 4"? Zobacz jak zmienią się Winni w 4 sezonie serialu w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych 4". Stanisław umrze bez ukochanej Andzi u boku?

Smutne wydarzenia czekają nas na początku "Stulecia Winnych 4". Jeżeli twórcy serialu będą prowadzić nas przez tę piękną historię zgodnie z literą powieści, Stanisław i Andzia umrą tej samej, ponurej grudniowej nocy. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - tragedia wprowadzenia w Polsce stanu wojennego odciśnie swoje ponure piętno na Winnych.  Na wieść o straszliwych wydarzenia Andzia straci przytomność, a ukochany Stanisław wyruszy w ciemną noc szukać dla niej pomocy. I w tej drodze straci życie.

Jak informuje produkcja "Stulecia Winnych 4"  akcja nowych odcinków będzie toczyć się w latach 1976-1989, czyli w okresie najgorszego mroku PRL-u w Polsce. Szczęśliwie Winni doprowadzą nas aż do zwycięstwa i upadku komuny, ale po drodze pożegnamy ulubionych bohaterów. ZDJĘCIE, które prezentujemy to będzie jedna z ostatnich fotografii Stanisława! Dlaczego nie ma obok niego ukochanej Andzi?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1608: Poważna choroba Lenki. Kinga z chorą córką spowoduje wypadek, a później wszyscy będą płakać - ZDJĘCIA

Stanisław i Andzia Winni w ostatnich chwilach życia i zmiany bohaterów  - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Pewne jest, że Andzię również zobaczymy w 4 sezonie "Stulecia Winnych". To może wskazywać, że twórcy serialu zdecydowali się nieco złagodzić dramat z kart powieści Grabowskiej i pozwolą umrzeć najstarszym Winnym spokojnie. Jednak czy Stanisław mógłby przeżyć długo bez miłości swojego życia?

W GALERII ZDJĘĆ pokazujemy jak będą wyglądali Andzia i Stanisław w "Stuleciu Winnych 4". Ci piękni ludzie, choć już staruszkowie nic nie stracą ze swojej godności, a łączące ich wielkie uczucie przetrwa aż do końca tej historii.

Śmierć Stanisława i Andzi w "Stuleciu Winnych 4" to naturalna kolej rzeczy. Dobrą wiadomością dla fanów może być fakt, że kolejny sezon sagi rodu Winnych na pewno powstanie, a w nim być może zobaczymy jak to wszystko się zaczęło! Kto mógłby zagrać młodziutką Bronię - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Czytaj także: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze